Зачем создавать проблему там, где ее нет?

EDZV и Linux- системы

Сообщение dimajest » 15 дек 2008, 09:52

sp_archer
а что тебе мешает создать файл отчета под линуксом ?
стандарт ведь публичный.
Разве твоя учетная программа этого не делает ?
Моя учетная под винду - делает, значит и твоя учетная под линукс должна делать, ты ведь выбрал ее как хорошую учетную программу.

//оффтопик: скажи плиз, какую ты учетную программу используеш для ведения учета под линуксом ? а то покупать Галактику для малого бизнеса под Линукс - дороговато.
Ведь если будет больше учетный программ, то и будут отчеты делаться ними.
Електронная отчетность - миф. А подача отчетов в электронном виде - это приятное исключение (корявое, но работающее) (с) opz
"А що ви хочете? Нам база до одного міста! Має бути бумага в канцелярії!" (с) ДПІ
dimajest
Постоянный посетитель
 
Сообщения: 474
Зарегистрирован: 15 май 2008, 13:35
Откуда: Сонячне Закарпаттячко

Сообщение admin » 19 дек 2008, 12:35

Разработчики про Линукс в курсе, работают... правда конкретного срока релиза пока не говорят.
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Re: Зачем создавать проблему там, где ее нет?

Сообщение ksmua » 29 авг 2009, 01:44

Власне щоб не користуватися кривим опз можна використовувати інтернет системи типу e-forma, ot4et . com . ua, i-forma. Але у мене, наприклад, немає прямого доступу в інет і скористатися ними я неможу. Працює тільки електронна пошта і лише на транспортну адресу. Я хотів би поставити бухгалтеру Лінукс але немає нормального ПЗ для формування звітності. Чому лінукс? Бо офіційно вона працює на машині з 98-ю(ліц), насправді там стоїть ХР (не ліц) котрий я вже переставляв хз скільки разів через вірусні епідемії. Чого я не куплю собі ліц ХР + Антивірус + ПЗ із тех-підтримкою для звітності? Бо я Держ орган. І якщо мені дали антивір, а не дали до нього оновлень - то я на ньому і працюю, і хоч іноді приносю з дому для нього оновлення всеодно проблема періодично зявляється. Проблем у мене немає тільки із Новел, Юнікс і Лінукс машинами, інші в рік раз чи два падають. Тільки нетреба зараз говорити що під Лін теж є віруси, є, їх !значно менше, вони не такі небезпечні, і в мене немає часу на читання інструкцій по їх встановленню/компіляції і запуску.
Відносно Галактики, 1С трохи дешевше буде, тільки знову ж потрібно щоб була нормальна конфігурація, що формує нормальні вивантаження.
Що заважає створити файл звіту під лінукс? Так можна взагалі прямо в хмл-файлі повводити між потрібними тегами дані в текстовому редакторі. Я таке можу зробити, а бухгалтер?, а що вам заважає творити вордовські документи в нотепаді, тільки незнання формату, за це ви заплатили придбанням пакету офіс, або зтирили його?
Тут дійсно не потрібно створювати проблему. Адже якщо можливо створити документ у найпростішому текстовому редакторі, то наскільки складною має бути програма яка б дозволяла зберігати, переглядати, редагувати і роздрукувати графічний образ, побудований на основі даних з цього документа - хмл-файлика. Якщо такі можливості надає веб-ресурс то хіба складно реалізувати їх локально у програмі? Навіщо було прикручувати до опз стільки всього, та ще й від М$? Це схоже на створення інтернет сторінок за допомогою Ворда. Чи можна назвати нормальним спеціалістом людину яка б робила сайти у ворді (замість скажімо дрімвівера), якої якості тоді вийшов би код? А ось схожої якості нам пропонують ПЗ опз. Справа тут не тільки в кросплатформенності (якщо офіс працює під вайном чому б менш складним прорамам непрацювати?), а в тому що це масовий продукт, і нехай якийсь лінуксоїд напише аналог - так його ще потрібно підтримувати постійно, крім того ми живемо в Україні, а це значить що якщо не помастиш то не поїдеш. От ПФУ акредитував e-forma зате недає акредитації ot4et.com.ua та i-forma, остання взагалі помастила тільки Центру зайнятості і він відповідно всіх "просить" здавати тільки через неї. Щоб залишити монополію за собою потрібно всого то змінити стандарт (поміняти два поля місцями) і продукт конкурента вже в опі ( - ).
Непотрібно думати що альтернативними ОС користуються якісь інші дивні люди, в яких пунктик щодо використання М$, он ПриватБанк повністью перейшов на АСП Лінукс, і досі працює і все гаразд. Кому подобається М$ - ставте і буде вам щастя. Лінуксоїди лише хочуть мати можливість здавати звітність використовуючи Лінукс, так само легко як віндузятники. Нічого проблематичного. І ДПІ цим питанням вже займається, а якщо її програмістам мало платять, то це не проблеми кінцевого користувача. Якщо вони завтра прикрутять до ПЗ необхідність БДЕ від Борланда або ще що, ми всі будемо змушені наприклад купувати або вкрасти Делфі. А ми не хочемо "прогинатся под изменивый мир, уж лутше он пускай прогнется под нас", діабетиків теж мало, але в магазинах створені окремі відділи (я тут маю на увазі що лінуксоїдів теж мало, а не що ми хворі і тому хочемо софт).
Не все так погано як є насправді.
ksmua
Редкий гость
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 28 авг 2009, 21:18
Откуда: Vinica

Re: Зачем создавать проблему там, где ее нет?

Сообщение dimajest » 29 авг 2009, 10:19

ksmua?
Скажіть будь-ласка
Якою обліковую программою ви користуєтесь ?
Мене тоже цікавило би перейти на Лінукс, але без Wine, (оскільки Wine також потребує ліцензію для гостьової операційки :mrgreen: )
Яка є дешева (менше 5-10 тисяч грн) облікова программа для *nix системи з можливостью створення звітів в форматі електронної звітності України
і для якої виробник створює поновлення ???


Питання це звучить через те, що в облікових программах використовуются тільки схеми з ОПЗ, а далі вони самі друкують необхідні документи.
Я не бачу проблем в тому що відсутня ОПЗ для лінукса, - формат XML - кросплатформенний, і жодна облікова программа під Windows не використовує ОПЗ, тільки схеми з неї.
проблема в тому, що адміністратори лінкукс систем не хотят використовувати нативні (лінуксовскі) облікові программи, а запускають через віртуальну машину Windows, дуже часто не ліцензійний, і далі скаржатся що під віртуалкою не хотят працювати всі программи.

//офф: Запитайте адмінів Привата, як вони матюкалися на SATA харди, які не підтримуются в АСП Лінкус, але є на всіх нових компах.......

Так ми дойдемо до необхідності ОПЗ під IA64 та ARM4, там же віндовс тоже є, та інші RISC процессори .....
dimajest
Постоянный посетитель
 
Сообщения: 474
Зарегистрирован: 15 май 2008, 13:35
Откуда: Сонячне Закарпаттячко

Re: Зачем создавать проблему там, где ее нет?

Сообщение ksmua » 17 сен 2009, 21:16

Використовую 1С. Під лінукс є версія 8.1,платна, тому поставити її не можу а під вайном не має бажання. Ось просили кілька організацій допомогти поставити новий шифратор від ЕЦПконтори Мастеркей. У ньому вже є нові сертифікати ГНАУ та ПФУ, причому прямо в ньому можна робити деякі звіти для ГНАУ. Але з іншої сторони розробник для роботи програмки розміром 4мб використав: Microsoft Internet Explorer 6.0 Rus ~ 48 Мб, Microsoft .NET Framework 2.0 ~ 23 Мб, Microsoft Windows Installer 3.1 ~ 3 Мб, Microsoft Data Access Components 2.7 ~ 5 Мб, Microsoft C++ 2005 Runtime Library ~ 3 Мб. І одного прекрасного дня бухгалтер відправивши звіт за допомогою старого шифратора отримає у квитанції відповідь типу: Ваш звіт не прийнято, любі друзі, використовуйте нове ПЗ. Ну добре, зара закачаємо, ага :) , ого :shock: :?: , ну ладно, качнемо, а х.. там, швидкісь закачки 10кб/с, довелось качати від розробників. Скачав і скомпонував потрібний комплект. Поставив одному. Глюки. Ледве налаштував. Поставив у іншій організації, все прекрасно. У третій взагалі відмовилось працювати, а умови майже однакові. Ось вам і якість, скажіть який поважаючий себе програміст-лінуксоїд стане розбирати як воно там працює щоб портувати його на Лінь?
----
"Так ми дойдемо до необхідності ОПЗ під IA64 та ARM4, там же віндовс тоже є, та інші RISC процессори ....."
----
є кросплатформенні середовища виконання коду. - Ява наприклад. Якби код був нормальний то можна було б підписувати і готувати звіти за допомогою КПК або навіть мобіли, але коли люди дорвались до грошового корита, про яку якість можна говорити? головне щоб воно якось тяп ляп працювало і конкурентів не зявилось, а для цього люди йдуть у владу або біля влади.
Не все так погано як є насправді.
ksmua
Редкий гость
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 28 авг 2009, 21:18
Откуда: Vinica

sota

Re: Зачем создавать проблему там, где ее нет?

Сообщение dimajest » 18 сен 2009, 01:07

Використовую 1С. Під лінукс є версія 8.1,платна,тому поставити її не можу

Наскільки я пам'ятаю, відсутня безплатна версія 1С в любому варіанті, даже під віндовс. ( якщо канешно не заніматися крімінальною справою, але це інше питання)
І наскільки я пам'ятаю, під лінукс натівно з 1С запускается тільки Серверна частина, а кліент тільки під вайном.
Вайн - як і люба віртуалка - вимагає ліцензію на гостьову систему. (інше питання що всі згодні з нею завжди).

МастерКей - дійсно зробив монстра
але його ключи прекрасно підходят до софта від ІВК, який ще не використовує всі ці навороти.
Або вебпортал - *-forma - він мав би працювати під Лінуксом.

Результат
під безплатною версією 1С створюємо звіти
і через вебпортал - шифруємо.
Хоча софт від ІВК під Вайном мав би запуститись.

А всьо-таки
Яка є дешева (менше 5-20 тисяч грн) облікова программа для *nix системи (без Wine / VM, щоб у Native-режимі працювала) з можливостью створення звітів в форматі електронної звітності України
і для якої виробник створює поновлення ???
dimajest
Постоянный посетитель
 
Сообщения: 474
Зарегистрирован: 15 май 2008, 13:35
Откуда: Сонячне Закарпаттячко

Re: Зачем создавать проблему там, где ее нет?

Сообщение Paul Fenixs » 21 сен 2009, 11:20

dimajest писал(а):
Використовую 1С. Під лінукс є версія 8.1,платна,тому поставити її не можу

Наскільки я пам'ятаю, відсутня безплатна версія 1С в любому варіанті, даже під віндовс. ( якщо канешно не заніматися крімінальною справою, але це інше питання)
І наскільки я пам'ятаю, під лінукс натівно з 1С запускается тільки Серверна частина, а кліент тільки під вайном.
Вайн - як і люба віртуалка - вимагає ліцензію на гостьову систему. (інше питання що всі згодні з нею завжди).

Щось Ви наплутали Вайн це не віртуалка, а реалізація API Windows https://uk.wikipedia.org/wiki/Wine

dimajest писал(а):МастерКей - дійсно зробив монстра
але його ключи прекрасно підходят до софта від ІВК, який ще не використовує всі ці навороти.
Або вебпортал - *-forma - він мав би працювати під Лінуксом.

Повністю згідний

dimajest писал(а):А всьо-таки
Яка є дешева (менше 5-20 тисяч грн) облікова программа для *nix системи (без Wine / VM, щоб у Native-режимі працювала) з можливостью створення звітів в форматі електронної звітності України
і для якої виробник створює поновлення ???

Є і навіть безкоштовна https://www.debet.kiev.ua/
Paul Fenixs
Редкий гость
 
Сообщения: 52
Зарегистрирован: 05 янв 2009, 15:52

Re: Зачем создавать проблему там, где ее нет?

Сообщение dimajest » 21 сен 2009, 13:00

Paul Fenixs писал(а):Є і навіть безкоштовна https://www.debet.kiev.ua/

щось я мабуть сліпаю.....
но єкспорта в ХМЛ щось не побачив в документації,
а 1-ДФ єкспортуется лише в DBF форматі.....

....
IMHO сировата ще программка
ні роздрукувати звіт, ні єкспортувати його в форматі ХМЛ не вдалось
єкспорт в ексель під віндовс - лише списка звітів, а не самого звіта ....
Хоча постійно помилки JDBC та SQL інструкцій.

Хоча мабуть вже привик просто до більш чітких інструкцій "що робити, якщо у программи черево болить"

будемо дивитися далі
Електронная отчетность - миф. А подача отчетов в электронном виде - это приятное исключение (корявое, но работающее) (с) opz
"А що ви хочете? Нам база до одного міста! Має бути бумага в канцелярії!" (с) ДПІ
dimajest
Постоянный посетитель
 
Сообщения: 474
Зарегистрирован: 15 май 2008, 13:35
Откуда: Сонячне Закарпаттячко

Re: Зачем создавать проблему там, где ее нет?

Сообщение ksmua » 08 окт 2009, 13:32

dimajest писал(а):
Використовую 1С. Під лінукс є версія 8.1,платна,тому поставити її не можу

Наскільки я пам'ятаю, відсутня безплатна версія 1С в любому варіанті, даже під віндовс. ( якщо канешно не заніматися крімінальною справою, але це інше питання)
І наскільки я пам'ятаю, під лінукс натівно з 1С запускается тільки Серверна частина, а кліент тільки під вайном.
Вайн - як і люба віртуалка - вимагає ліцензію на гостьову систему. [/b]


Вайн емулює не персональний компютер на який встановлюють ОС, а середовище ОС Віндовс - тобто робить так щоб віндова програма думала що вона працює у відовсі (створюється відповідна структура каталогів, реєстр і тд.)
Я використовую ліцензійну 1С 7.7 із спеціально розробленою конфігурацією, тому поставити 1С 8.х неможу(бо її потрібно купити, причому для всієї корпоративної структури разом).
*-forma : у вимогах до ПЗ є ось це -- Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package: Даний компонент необхідний для функціонування криптографічних бібліотек і, як правило, вже встановлений на більшості ПК (з чим я би посперичався).
крім того ці *-form'и воліють використовувати свої власноруч роздані ключі і додатково підтримують одну дві контори (ІВК/УСЦ).
Не все так погано як є насправді.
ksmua
Редкий гость
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 28 авг 2009, 21:18
Откуда: Vinica

Re: Зачем создавать проблему там, где ее нет?

Сообщение Sveta » 21 окт 2009, 17:55

dimajest писал(а):
щось я мабуть сліпаю.....
но єкспорта в ХМЛ щось не побачив в документації,
а 1-ДФ єкспортуется лише в DBF форматі.....

Хочу обратить Ваше внимание на то, что в системе "Дебет Плюс V12" реализована возможность экспорта форм отчетности (для которых есть xsd-шаблон) в xml-формат, что необходимо в дальнейшем для сдачи отчетности в электронном виде. См. инструкцию "Создание форм отчетности" на сайте https://www.debet.kiev.ua/debet.kiev.ua.

А по поводу "1-ДФ" замечу, что расчет формы вынесен в отдельный пункт меню (не через формы отчетности), и сформированный DBF-файл можно легко втянуть в тот же BestZvit и без проблем передать в налоговою по электронке.
dimajest писал(а):
IMHO сировата ще программка
ні роздрукувати звіт, ні єкспортувати його в форматі ХМЛ не вдалось

Уточните, какие именно отчеты Вы не смогли не распечатать и экспортировать?
єкспорт в ексель під віндовс - лише списка звітів, а не самого звіта ....

Сформулируйте, пожалуйста, точнее, что Вы экспортировали, какой список... На данный момент, сложно понять с чем у вас возникла проблема :( Конкретнее!!!
:!: Зарегистрируйтесь на форуме https://www.debet.kiev.ua/forum/ и задайте все свои вопросы там! Вам обязательно помогут разобраться :D
Sveta
Редкий гость
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 21 окт 2009, 15:08

Re: Зачем создавать проблему там, где ее нет?

Сообщение Sveta » 22 окт 2009, 16:39

dimajest писал(а):
щось я мабуть сліпаю.....
но єкспорта в ХМЛ щось не побачив в документації

Отчеты в Налоговую Украины в электронном виде в системе "Дебет Плюс V12" есть. Специальной процедуры выгрузки отчетов в xml-формат нет, поскольку xml-формат является их родным форматом и процедура выгрузки не нужна.

Для формирования отчетов от Вас требуется минимум усилий - просто запустите расчет нужного отчета. Cистема сама автоматически cформирует файл отчета в формате xml в соответствии с требованиями ГНА Украины, то есть никаких дополнительных действий Вы выполнять не должны.

На сайте https://www.debet.kiev.ua в разделе "Формы отчетности" Вы можете просмотреть перечень всех имеющихся отчетов и одним щелчком установить их в свою программу "Дебет Плюс V12". База форм отчетности системы "Дебет Плюс" постоянно пополняется самыми востребованными формами.

Если у Вас возникли какие-либо вопросы по работе системы, замечания или предложения по усовершенствованию программы, мы всегда открыты для сотрудничества.
Sveta
Редкий гость
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 21 окт 2009, 15:08

Re: Зачем создавать проблему там, где ее нет?

Сообщение MaxBazov » 16 июл 2013, 07:54

Уважаемый создатель этой темы, давайте не будем поступать так, как поступает наш Президент, правительство и все околоихние братки.
Я, например, не желаю думать одно, говорить другое, а воровать третье. Вы желаете - делайте и поступайте так, как они вас нагибают для стрижки денег в своих целях.
Гланды можно рвать двумя способами: 1-й - через рот; 2-й - через задний проход. Если вы выбрали второй вариант - ваше право, но зачем здесь трубить для всех, насколько вы умны в том, что выбрали этот второй вариант а не первый и насколько вы героически его выдержали, пока вам гланды рвали через задний проход!

Ничего далее писать не хочу, т.к. "оркам", "опосумам" и Полиграф Полиграфовичам что-либо говорить - легче мертвого вылечить.
MaxBazov
Редкий гость
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 04 апр 2011, 22:06

sota
Пред.

Вернуться в Использование на Linux- системах



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1