Критичні зауваження по ОPZ

Делимся опытом в использовании OPZ (поддержка прекращена)

Критичні зауваження по ОPZ

Сообщение pahnestuk » 15 авг 2015, 13:45

1. Критична помилка.В персональних налаштуваннях проставляється тільки код ДПІ, — потрібно добавити графу “Найменування”, щоб платник ввів сам найменування податкової яке буде перенесено до відповідної графи в звіті, або додайте можливість вибрати податкову з довідника. Наприклад, був набраний звіт по ПДВ j02001, автоматично були заповнені поля заголовка документу і в тому числі назва ДПІ (проставляється 4 значний код ДПІ), в кінці-кіців звіт по ПДВ податкова визнала звіт як “не податкову звітність”, тому що не було правильно заповнено поле “найменування органу ДПІ”, який згідно податкового кодексу є обовязковим реквізитом, код (який автоматично проставляється), це ж не назва ДПІ.
2. Критична помилка. Повинен бути встановлений контроль, щоб було неможливо поміняти платника в “персональних настройках”не закривши всі його звіти.
Наводжу приклад: Якщо платник набрав звіт за платника №1, наприклад 1ДФ. Зберіг, відправив але не закрив цей звіт, а вибрав в персональних параметрах слідуючого платника №2, для того щоб набрати йому такий же звіт 1ДФ, і по неуважності, (можливо хтось платника відволік), відкоригував данні попередного 1- го звіту, (який не закрився),зберіг цей звіт, (тобто той перший звіт, (в шапці звіту залишився код та назва платника №1), але з іншими данними). Звіт збережеться з шапкою платника №1. В назві файлу та в шапці самого файлу де дублюються всі параметри звіту з назви стоїть код платника №2, а сам звіт коли його приймає податкова в шапці має реквізити платника №1. Ясно що коли податковийінспектор відкриє звіт платника №2 та побачить там реквізити платника №1 визнає данну звітність як “не податкову звітність”.
3. Критична помилка.В “Персональних настройках”, потрібно зробити фільтр по коду та фільтр по назві платника, так як це зроблено в довіднику контагентів. Тобто такий фільтр вже є в довіднику контагентів, він вже написаний, ним зручно користуватися, зробіть його для пошуку платників в “Персональних настройках”. Для розробника це не важко а платникам буде зручно шукати потрібного платника. Це дуже актуально якщо у вас 100 і більше платників внесених до програми. В мене внесено до програми 500 платників і кожен день я згадую розробника не злим тихим словом, дай бог йому здоров'я.
pahnestuk
Редкий гость
 
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 15 авг 2015, 13:16

Re: Критичні зауваження по ОPZ

Сообщение admin » 15 авг 2015, 13:53

pahnestuk писал(а):1. Критична помилка.В персональних налаштуваннях проставляється тільки код ДПІ, — потрібно добавити графу “Найменування”, щоб платник ввів сам найменування податкової яке буде перенесено до відповідної графи в звіті, або додайте можливість вибрати податкову з довідника. Наприклад, був набраний звіт по ПДВ j02001, автоматично були заповнені поля заголовка документу і в тому числі назва ДПІ (проставляється 4 значний код ДПІ), в кінці-кіців звіт по ПДВ податкова визнала звіт як “не податкову звітність”, тому що не було правильно заповнено поле “найменування органу ДПІ”, який згідно податкового кодексу є обовязковим реквізитом, код (який автоматично проставляється), це ж не назва ДПІ.
2. Критична помилка. Повинен бути встановлений контроль, щоб було неможливо поміняти платника в “персональних настройках”не закривши всі його звіти.
Наводжу приклад: Якщо платник набрав звіт за платника №1, наприклад 1ДФ. Зберіг, відправив але не закрив цей звіт, а вибрав в персональних параметрах слідуючого платника №2, для того щоб набрати йому такий же звіт 1ДФ, і по неуважності, (можливо хтось платника відволік), відкоригував данні попередного 1- го звіту, (який не закрився),зберіг цей звіт, (тобто той перший звіт, (в шапці звіту залишився код та назва платника №1), але з іншими данними). Звіт збережеться з шапкою платника №1. В назві файлу та в шапці самого файлу де дублюються всі параметри звіту з назви стоїть код платника №2, а сам звіт коли його приймає податкова в шапці має реквізити платника №1. Ясно що коли податковийінспектор відкриє звіт платника №2 та побачить там реквізити платника №1 визнає данну звітність як “не податкову звітність”.
3. Критична помилка.В “Персональних настройках”, потрібно зробити фільтр по коду та фільтр по назві платника, так як це зроблено в довіднику контагентів. Тобто такий фільтр вже є в довіднику контагентів, він вже написаний, ним зручно користуватися, зробіть його для пошуку платників в “Персональних настройках”. Для розробника це не важко а платникам буде зручно шукати потрібного платника. Це дуже актуально якщо у вас 100 і більше платників внесених до програми. В мене внесено до програми 500 платників і кожен день я згадую розробника не злим тихим словом, дай бог йому здоров'я.

Как вы могли прочитать на главной странице сайта - тут нет тех кто пишет программу Податкова звитнисть, поэтому вряд-ли ваши предложения будут реализованы.
А теперь по пункту 1:
- В Персональных параметрах укажите правильный Код ГНИ - 4 или 3 (если первая цифра ноль) цифры, в таком случае в отчёте будет указываться правильное название ГНИ.
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Re: Критичні зауваження по ОPZ

Сообщение pahnestuk » 15 авг 2015, 14:02

В податковому кодексі зазначено що в полі "найменування органу ДПІ” має бути вказане повне найменування ДПІ, а не 4 цифри коду ДПІ, тому податкова не визнає такий звіт (де вказано 4 значний код), який автоматично проставляється в програмі ОПЗ.
pahnestuk
Редкий гость
 
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 15 авг 2015, 13:16

Re: Критичні зауваження по ОPZ

Сообщение admin » 15 авг 2015, 15:22

pahnestuk писал(а):В податковому кодексі зазначено що в полі "найменування органу ДПІ” має бути вказане повне найменування ДПІ, а не 4 цифри коду ДПІ, тому податкова не визнає такий звіт (де вказано 4 значний код), який автоматично проставляється в програмі ОПЗ.

Я уже ведь написал вам как быть: В Персональных параметрах укажите правильный Код ГНИ - 4 цифры или 3 цифры (если первая цифра ноль), в таком случае при создании нового отчета в поле Наименование ГНИ указываться НАЗВАНИЕ ГНИ.


И файле отчета тоже все правильно:

Код: Выделить всё
...
      <HFAX xsi:nil="true"></HFAX>
      <HEMAIL xsi:nil="true"></HEMAIL>
      <HSTI>907 КОЛОМИЙСЬКА ОДПІ ГУ ДФС</HSTI>
      <H009 xsi:nil="true"></H009>
      <H010 xsi:nil="true"></H010>
...


Тем более уже несколько лет достаточно большое количество плательщиков используют ОПЗ для подачи отчетов и проблем с Названием ГНИ не возникает.
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Re: Критичні зауваження по ОPZ

Сообщение pahnestuk » 15 авг 2015, 16:26

В моєму випадку код податкової починається з "0" і я знаю точно номер своєї ДПІ, колись я працював в податковій і знаю що він складається з 4 цифр а не 3, і у всіх програмах, Медок, Соната, IFin правельний довідник ДПІ і там завжди вказується 4 символи. Да, тільки що спробував проставити 3 символи - викинув "0" і все працює як показано на прикладі вище, я до цього не додумався, і як бухгалтеру здогадатися що код податкової потрібно проставити 3 символи, а не 4? Значить потрібна якась виноска з "*" внизу і пояснення. Дякую за підзказку.
pahnestuk
Редкий гость
 
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 15 авг 2015, 13:16

sota

Вернуться в Использование OPZ



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2