Пошук платника в програмі ОПЗ

Делимся опытом в использовании OPZ (поддержка прекращена)

Пошук платника в програмі ОПЗ

Сообщение pahnestuk » 15 авг 2015, 14:48

Можливо у адміністратора сайту opz.org.ua є вихід на розробника програми ОПЗ, тому прошу надіслати дане зауваження розробнику. Сам неодноразово на протязі двох років надсилав критичні зауваження по програмі ОПЗ на адресу вказану в програмі, в розділі "Допомога", "Про програму", pzsupport@opz.org.ua. Розробник надсилав відповідь, дякував мені, але ні одне зауваження не виправляв. Знаючи дані помилки в програмі я вже звик до них. Мушу використовую програму як є. Але до однієї незручності не можу звикнути. В меню "Сервіс" "Персональні параметри", потрібно зробити фільтр по коду та фільтр по назві платника, для швидкого пошуку платника. Не зручно шукати платника, якщо їх багато. В програмі ОПЗ вже є написаний пошук по платнику в розділі пошуку контрагентів. Тобто при бажанні розробнику нічо не коштує зробити такий же фільтр для пошуку платника в "Персональних параметрах". Можливо Ваш сай домоможе нам - платникам, можливо Ви зможете тостукатися до розробника програми ОПЗ. Всього навсього виправити одне зауваження і всі користувачі програми ОПЗ скажуть Вакм велике Дякую.
pahnestuk
Редкий гость
 
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 15 авг 2015, 13:16

Re: Пошук платника в програмі ОПЗ

Сообщение Roman » 17 авг 2015, 08:55

pahnestuk писал(а):. В меню "Сервіс" "Персональні параметри", потрібно зробити фільтр по коду та фільтр по назві платника, для швидкого пошуку платника. Не зручно шукати платника, якщо їх багато. .


А смысл?! У Вас что, 1000 плательщиков?

ЗЫ
За всю историю работы с ОПЗ (лет 7) ни разу ни у кого не возникало проблемм с поиском в Параметрах...
Roman
Магистр
 
Сообщения: 1173
Зарегистрирован: 24 мар 2008, 11:32

Re: Пошук платника в програмі ОПЗ

Сообщение admin » 17 авг 2015, 08:56

Roman писал(а):
pahnestuk писал(а):. В меню "Сервіс" "Персональні параметри", потрібно зробити фільтр по коду та фільтр по назві платника, для швидкого пошуку платника. Не зручно шукати платника, якщо їх багато. .


А смысл?! У Вас что, 1000 плательщиков?

ЗЫ
За всю историю работы с ОПЗ (лет 7) ни разу ни у кого не возникало проблемм с поиском в Параметрах...

Тем более все предприятия отсортированы по коду - довольно легко можно найти.
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Re: Пошук платника в програмі ОПЗ

Сообщение pahnestuk » 17 авг 2015, 16:05

В мене в ОПЗ приблизно 500 платників податків, знаю багато бухгалтерів які ведуть багато організацій. Є так що в бухгалтера місячної, квартальної звітності не багато але якщо введені ще всі підприємці за яких здаються річні звіти, от і виходить, поки знайдеш платника по коду, то все всередині перевертається. Хочеться працювати з програмою і отримувати задоволення. Я розумію якби це по якійсь причині неможливо було реалізувати, а так у розробника ОПЗ є вже написаний пошук по коду платника та по назві в довіднику контрагентів. В довідник контрагентів заходиш і все працює, швидко і гарно. Чому ж не можна зробити пошук в Персональних параметрах. Заходиш в любу програму для відправки звітів Медок, Соната, IFin швидкий пошук працює, дуже зручно. Я писав вище що до всього можна звикнути, те не так працює, там немає авторозрахунку і т.д. ти знаєш робиш все щоб звітність була складена правильно. Повірте що це непоодинокий випадок не в одного мене багато платників,тому що бухгалтера ведуть не одне підприємство і не одного підприємця. Будь-ласка допоможіть з цим питанням, можливо у Вас є вихід на розробника.
pahnestuk
Редкий гость
 
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 15 авг 2015, 13:16

Re: Пошук платника в програмі ОПЗ

Сообщение admin » 17 авг 2015, 16:06

pahnestuk писал(а):В мене в ОПЗ приблизно 500 платників податків, знаю багато бухгалтерів які ведуть багато організацій. Є так що в бухгалтера місячної, квартальної звітності не багато але якщо введені ще всі підприємці за яких здаються річні звіти, от і виходить, поки знайдеш платника по коду, то все всередині перевертається. Хочеться працювати з програмою і отримувати задоволення. Я розумію якби це по якійсь причині неможливо було реалізувати, а так у розробника ОПЗ є вже написаний пошук по коду платника та по назві в довіднику контрагентів. В довідник контрагентів заходиш і все працює, швидко і гарно. Чому ж не можна зробити пошук в Персональних параметрах. Заходиш в любу програму для відправки звітів Медок, Соната, IFin швидкий пошук працює, дуже зручно. Я писав вище що до всього можна звикнути, те не так працює, там немає авторозрахунку і т.д. ти знаєш робиш все щоб звітність була складена правильно. Повірте що це непоодинокий випадок не в одного мене багато платників,тому що бухгалтера ведуть не одне підприємство і не одного підприємця. Будь-ласка допоможіть з цим питанням, можливо у Вас є вихід на розробника.

Выход есть: pzsupport@opz.org.ua - пишите туда, т.к. тут авторы ОПЗ если и появляются, то инкогнито.
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

sota

Re: Пошук платника в програмі ОПЗ

Сообщение Bidgo » 17 авг 2015, 16:11

У мене в ОПЗ приблизно 400 платників.
Знаючи код, пошук займає 5-7 секунд. Це майже вдвічі довше, ніж я вказував би той код з клавіатури. Не критично.
А от пошук у Сонаті не такий вже й швидкий. Якби там профілі були відсортовані за кодом як в ОПЗ, швидше було б знайти потрібний без використання фільтру.
Bidgo
Магистр
 
Сообщения: 3529
Зарегистрирован: 09 ноя 2013, 21:10

Re: Пошук платника в програмі ОПЗ

Сообщение pahnestuk » 17 авг 2015, 16:46

В ОПЗ набираю податкову накладну заходжу у пошук контрагентів, надираю перші 4 цифри - Enter, долі секунди платника знайдено, ну чому, для чого кожен платник повинен 5-7 секунд сліпати і шукакти платника. Та це ще не все. Попробуй вибрати цього платника, якого ти знайшов. У всіх програмах Windows для вибору стаєш на платника і двойним кліком миші вибираєш. Я знаю що потрібно спочатку вибрати платника після цього вибрати кнопку “Обрати”, але рука сама клікаї два раза мишкою. У всіх програмах щоб вибрати платника потрібно клікнути лівою кнопкою миші. Якщо ж ти знайшов платника та клікнув на ньому 2 рази то ти вибериш зовсім іншого платника, який на 4 позиції нижче. Да якщо один платник проблем немає. Звикнути до запропонованого способу не можу. На початку цієї теми я писав що неодноразово на пртязі 2 років надсилав на pzsupport@opz.org.ua зауваження але все марно. можливо Ви зможете допомогти. Будь-ласка.
pahnestuk
Редкий гость
 
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 15 авг 2015, 13:16

Re: Пошук платника в програмі ОПЗ

Сообщение admin » 17 авг 2015, 16:56

pahnestuk писал(а):В ОПЗ набираю податкову накладну заходжу у пошук контрагентів, надираю перші 4 цифри - Enter, долі секунди платника знайдено, ну чому, для чого кожен платник повинен 5-7 секунд сліпати і шукакти платника. Та це ще не все. Попробуй вибрати цього платника, якого ти знайшов. У всіх програмах Windows для вибору стаєш на платника і двойним кліком миші вибираєш. Я знаю що потрібно спочатку вибрати платника після цього вибрати кнопку “Обрати”, але рука сама клікаї два раза мишкою. У всіх програмах щоб вибрати платника потрібно клікнути лівою кнопкою миші. Якщо ж ти знайшов платника та клікнув на ньому 2 рази то ти вибериш зовсім іншого платника, який на 4 позиції нижче. Да якщо один платник проблем немає. Звикнути до запропонованого способу не можу. На початку цієї теми я писав що неодноразово на пртязі 2 років надсилав на pzsupport@opz.org.ua зауваження але все марно. можливо Ви зможете допомогти. Будь-ласка.


я точно так-же пишу на pzsupport@opz.org.ua , т.к. другого варианта нет.
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59


Вернуться в Использование OPZ



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3