Помогите С НДС

Обсуждение системы подачи отчетов в электронном виде.

Помогите С НДС

Сообщение alinka26 » 14 фев 2014, 15:14

После обновления формі ндс. В Д5, появилась новая строка, операции без ндс. Скажите а как же писать инн предприятия если он не является плательщиком ндс.? что тогда писать вместо этого.
alinka26
Редкий гость
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 17 янв 2014, 10:08

Re: Помогите С НДС

Сообщение vol » 14 фев 2014, 19:15

alinka26 писал(а):После обновления формі ндс. В Д5, появилась новая строка, операции без ндс. Скажите а как же писать инн предприятия если он не является плательщиком ндс.? что тогда писать вместо этого.

Для этого есть ниже таблиц раздел ИНШИ
vol

 

Re: Помогите С НДС

Сообщение dema1 » 02 мар 2015, 11:32

Кто знает - в ОПЗ новые бланки уточнёнки есть? и как их там найти, если они есть? а если нет, то когда появятся?
и вообще каким числом утверждены новые бланки и какой их номер?
dema1
Редкий гость
 
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 16 фев 2015, 10:53

Re: Помогите С НДС

Сообщение umka » 02 мар 2015, 18:09

dema1 писал(а):Кто знает - в ОПЗ новые бланки уточнёнки есть? и как их там найти, если они есть? а если нет, то когда появятся?
и вообще каким числом утверждены новые бланки и какой их номер?

Еще нет обновлений, ни в ОПЗ, ни в медке
с 1 марта новый бланк уточнюючого разрахунку ( самост. документ) J0217008 должен быть
umka
Редкий гость
 
Сообщения: 54
Зарегистрирован: 18 дек 2013, 17:36

Re: Помогите С НДС

Сообщение VKVZV » 01 окт 2015, 09:41

Доброго дня!!! скажіть будь-ласка, Уточнюючий розрахунок ПЗ з ПДВ у зв"язку з виправленням самостійно виявлених помилок як самостійний документ і Розшифровка (Д5) є в оновленнях??? терміново треба подати і не можу знайти в ОПЗ який бланк правильний????
VKVZV
Редкий гость
 
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 15 июн 2015, 15:28

sota

Re: Помогите С НДС

Сообщение Bidgo » 01 окт 2015, 12:54

J02170 (для с/г підприємств J02970) - Самостійний документ, потрібно при збереженні вказувати "звітний"
J02151 - Додаток (Д5), той же що й до звітної декларації, тільки відмітка повинна бути "уточнюючий" і при збереженні теж вказувати "уточнюючий".
Bidgo
Магистр
 
Сообщения: 3526
Зарегистрирован: 09 ноя 2013, 21:10

Re: Помогите С НДС

Сообщение VKVZV » 01 окт 2015, 15:26

Bidgo писал(а):J02170 (для с/г підприємств J02970) - Самостійний документ, потрібно при збереженні вказувати "звітний"
J02151 - Додаток (Д5), той же що й до звітної декларації, тільки відмітка повинна бути "уточнюючий" і при збереженні теж вказувати "уточнюючий".


я вибачаюсь, але відправляю "уточнюючий" Д5 і не приймають чогось, пишуть, що має стояти "звітний", ставлю звітний, теж не приймають(((
VKVZV
Редкий гость
 
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 15 июн 2015, 15:28

Re: Помогите С НДС

Сообщение VKVZV » 01 окт 2015, 15:59

якщо я відправила окремими документами Уточнюючий (який прийняли) і додаток 5 (який не прийняли, через те, що не має ссилки на основний документ), сформувати ці самі документи пакетом не виходить, як показати посилання на основний документ (я так розумію, це і є Уточнюючий, який прийняли вже)???? Допоможіть будь-ласка??? :shock:

і що означає "додаток 5 той же, що ї до звітної ПОДАТКОВОЇ ДЕКЛАРАЦІЇ"?? в мене в ОПЗ кожний місяць чисте поле ЖУРНАЛ ДОКУМЕНТІВ, тобто не зберігається звітність...а якщо ю і збереглась, то як мені виокремити Д5 від Декларації, щоб зберегти "уточнюючим" і відправити??? :roll:
VKVZV
Редкий гость
 
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 15 июн 2015, 15:28

Re: Помогите С НДС

Сообщение Bidgo » 01 окт 2015, 22:09

Вам потрібно так же, як і звіту декларацію з додатками в пакеті, сформувати самосітійний документ звітний з уточнюючими додатками теж в пакеті.
Для цього потрібно відкрити потрібні документи (самостійний документ і додатки), зповнити їх.
Потім зберегти самостійний документ як звітний, потмі додаток як уточнюючий, потім знову документ як звітний і ще раз додаток як уточнюючий. Кожен раз при повідомленні про перезапис існуючого документа потрібно тиснути "Так".

Якщо у Вас вже прийнятий самостійний документ без додатка, можуть виникути проблеми.
В такому разі потрбіно при збереженні самостійного документа вкзати номер в періоді 2, після чого кілька разів зберегти сам документ та додаток до нього.
Bidgo
Магистр
 
Сообщения: 3526
Зарегистрирован: 09 ноя 2013, 21:10

Re: Помогите С НДС

Сообщение VKVZV » 02 окт 2015, 09:07

Bidgo писал(а):Вам потрібно так же, як і звіту декларацію з додатками в пакеті, сформувати самосітійний документ звітний з уточнюючими додатками теж в пакеті.
Для цього потрібно відкрити потрібні документи (самостійний документ і додатки), зповнити їх.
Потім зберегти самостійний документ як звітний, потмі додаток як уточнюючий, потім знову документ як звітний і ще раз додаток як уточнюючий. Кожен раз при повідомленні про перезапис існуючого документа потрібно тиснути "Так".

Якщо у Вас вже прийнятий самостійний документ без додатка, можуть виникути проблеми.
В такому разі потрбіно при збереженні самостійного документа вкзати номер в періоді 2, після чого кілька разів зберегти сам документ та додаток до нього.


просто я намагаюсь сформувати в пакет J02170 і J02151 - не формує ніяк...((( взяла J02170 відкрила з додатком Д5, тоді сформувало і прийняли сьогодні вже, вчора чомусь тей самий не приймали... :roll:
VKVZV
Редкий гость
 
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 15 июн 2015, 15:28

Re: Помогите С НДС

Сообщение Bidgo » 02 окт 2015, 09:24

додаток 5 той же, що ї до звітної ПОДАТКОВОЇ ДЕКЛАРАЦІЇ"

Я мав на увазі, що форма така ж, тільки з відміткою "Уточнюючий".
До форми J02170 додаток J02151 потрібно створювати новий.
З прив'язкою один до одного в пакет іноді дійсно виникають проблеми.
Можна спробувати видалити документи та створити їх заново, але це не завжди допомагає.
Я в такому разі поправляю файли вручну, але без навиків краще цього не робити.
Bidgo
Магистр
 
Сообщения: 3526
Зарегистрирован: 09 ноя 2013, 21:10

Re: Помогите С НДС

Сообщение VKVZV » 02 окт 2015, 15:03

Bidgo писал(а):
додаток 5 той же, що ї до звітної ПОДАТКОВОЇ ДЕКЛАРАЦІЇ"

Я мав на увазі, що форма така ж, тільки з відміткою "Уточнюючий".
До форми J02170 додаток J02151 потрібно створювати новий.
З прив'язкою один до одного в пакет іноді дійсно виникають проблеми.
Можна спробувати видалити документи та створити їх заново, але це не завжди допомагає.
Я в такому разі поправляю файли вручну, але без навиків краще цього не робити.


дякую Вам, все получилось тільки коли створюю J02170 (самост)(0110) Уточнюючий, в якому мені одразу запропонувала програма відкрити Д5, який і є J02151. Зберігаю їх так само, як Ви і казали; звітний і уточнюючий. Вчора я так само робила, але нічого не приймали, писали, що не можна писати "уточнюючий" :roll: не знаю, чому сьогодні прийняли, але СЛАВА БОГУ!!!)))
VKVZV
Редкий гость
 
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 15 июн 2015, 15:28

sota

Вернуться в Порядок подачи отчетов



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron