Помилка при підготовці на відправку

Обсуждение порядка регистрации и обмена налоговыми накладными

Помилка при підготовці на відправку

Сообщение PavlichON » 13 мар 2014, 10:38

Добрий день.
Мені потрібно зареєструвати податкову накладну, після обновлення до версії 1.30.33, за березень 2014 року, роблю все як і раніше, набрав в ОПЗ податкову, перевірив структуру, камералку, нажимаю на збереження, файл збережено, при питанні підготовки для відправки ОК, і видає "Invalid procedure call or argument". В чому помилка не зрозуміло, так як язики не мінялись, і стара версія працювала, а тільки поставив нову і помилка. Що це може бути таке?
PavlichON
Редкий гость
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 13 мар 2014, 10:29

Re: Помилка при підготовці на відправку

Сообщение dpi0822 » 13 мар 2014, 19:14

PavlichON писал(а):Добрий день.
Мені потрібно зареєструвати податкову накладну, після обновлення до версії 1.30.33, за березень 2014 року, роблю все як і раніше, набрав в ОПЗ податкову, перевірив структуру, камералку, нажимаю на збереження, файл збережено, при питанні підготовки для відправки ОК, і видає "Invalid procedure call or argument". В чому помилка не зрозуміло, так як язики не мінялись, і стара версія працювала, а тільки поставив нову і помилка. Що це може бути таке?

Проверьте в "Довіднику документів" стоит ли галочка на форме накладной, а если додаток к накладной не нужен, то галочку на додатке уберите, затем "Зберегти зміни".
dpi0822
Магистр
 
Сообщения: 924
Зарегистрирован: 17 фев 2010, 21:05

Re: Помилка при підготовці на відправку

Сообщение PavlichON » 18 мар 2014, 15:06

Все вже перевіряв кілька раз, навіть ОПЗ переустановив, не помогло, був у податковій, програмісти продивились і відповіді не дали, просто сказали файли на відправку брати не з папки СЕНД, а з ХМЛ, що я й зробив, після відправки податкову зареєстрували в реєстрі.
На запитання що це може бути відповіли, що це мабуть глюки програми.
PavlichON
Редкий гость
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 13 мар 2014, 10:29

Re: Помилка при підготовці на відправку

Сообщение admin » 18 мар 2014, 21:41

PavlichON писал(а):Все вже перевіряв кілька раз, навіть ОПЗ переустановив, не помогло, був у податковій, програмісти продивились і відповіді не дали, просто сказали файли на відправку брати не з папки СЕНД, а з ХМЛ, що я й зробив, після відправки податкову зареєстрували в реєстрі.
На запитання що це може бути відповіли, що це мабуть глюки програми.

Судя по всему - это глюки в вашем компьютере, а не в программе. Т.к. жалоб еще от кого-то не видно...
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Re: Помилка при підготовці на відправку

Сообщение cfqnjgp » 02 дек 2014, 13:46

Добрый день, у меня такая же ошибка. Вчера поставила обновление 1.30.41 и создала налоговую накладную, которая в папку output и xml сохраняется без проблем, а в папку send ругается "Invalid procedure call or argument". Подскажите что делать, не знаю к кому обратиться. В нашу налоговую дозвониться невозможно.
cfqnjgp
Редкий гость
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 02 дек 2014, 13:34

sota

Re: Помилка при підготовці на відправку

Сообщение admin » 02 дек 2014, 13:53

cfqnjgp писал(а):Добрый день, у меня такая же ошибка. Вчера поставила обновление 1.30.41 и создала налоговую накладную, которая в папку output и xml сохраняется без проблем, а в папку send ругается "Invalid procedure call or argument". Подскажите что делать, не знаю к кому обратиться. В нашу налоговую дозвониться невозможно.

При подготовке к отправке (в папку send ругается "Invalid procedure call or argument") - больше ничего не написано? Какой отчет делаете? За какой период?
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59


Вернуться в Налоговые накладные



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron