оновлення вже встановлено, а його немає

Ошибки возникающие при проверке структуры.
Как найти и исправить

оновлення вже встановлено, а його немає

Сообщение galina85 » 24 янв 2016, 21:13

у мене версія 1.30.43 оновляю програму до самої нової версії: спочатку треба - до версії 1.31 а потім все інше... роблю оновлення, а мені виписує "В результаті перевірки виявлено, що у вас встановлена 1.31.6.0. Тому встановлювати дане доповнення не потрібно" але заходжу впрограму - оновлення відсутнє, всеодно версія 1.30.43???? Вже всі папки передивилась не знаю де "заховалось" те оновлення...
galina85
Редкий гость
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 24 янв 2016, 20:57

Re: оновлення вже встановлено, а його немає

Сообщение admin » 25 янв 2016, 09:49

galina85 писал(а):у мене версія 1.30.43 оновляю програму до самої нової версії: спочатку треба - до версії 1.31 а потім все інше... роблю оновлення, а мені виписує "В результаті перевірки виявлено, що у вас встановлена 1.31.6.0. Тому встановлювати дане доповнення не потрібно" але заходжу впрограму - оновлення відсутнє, всеодно версія 1.30.43???? Вже всі папки передивилась не знаю де "заховалось" те оновлення...

Для обновления вашего ОПЗ с версии 1.30.43 до текущей 1.31.6.1 необходимо:
1. Установить версию 1.31.
2. Установить версию 1.31.6.1.

Если после этих двух процедур при открытии программы вы опять видите 1.30.43 - значит вы обновляли программу в одной папке, а открываете из другой. Обратите внимание на путь к ОПЗ который указан в ярлыке которым вы открываете программу и повторите действия 1 и 2, но укажите соответствующий путь к вашей ОПЗ.
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Re: оновлення вже встановлено, а його немає

Сообщение galina85 » 25 янв 2016, 17:36

я вже все пробувала... спочатку пробувала оновити до 1.31. але всеодно не виходить. "Путь" до папки дивилась, все в одній папці - не допомагає. Скоріш за все бухгалтер сама зробила оновлення і воно пішло в якусь системну папку ОПЗ, яку я не можу знайти, коли програма оновляється воно його бачить, що оновлення вже відбулось і тому пише, що оновлення є але сама ОПЗ на робочому столі цього оновлення чомусь не бачить.... буду пробувати ще щось шукати, напевно треба буде з нуля ОПЗ завантажити і створювати підприємства :( :( :(
galina85
Редкий гость
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 24 янв 2016, 20:57

Re: оновлення вже встановлено, а його немає

Сообщение admin » 25 янв 2016, 17:47

galina85 писал(а):я вже все пробувала... спочатку пробувала оновити до 1.31. але всеодно не виходить. "Путь" до папки дивилась, все в одній папці - не допомагає. Скоріш за все бухгалтер сама зробила оновлення і воно пішло в якусь системну папку ОПЗ, яку я не можу знайти, коли програма оновляється воно його бачить, що оновлення вже відбулось і тому пише, що оновлення є але сама ОПЗ на робочому столі цього оновлення чомусь не бачить.... буду пробувати ще щось шукати, напевно треба буде з нуля ОПЗ завантажити і створювати підприємства :( :( :(

Посмотрите тут https://opz.org.ua/index.php?name=Pages&op=page&pid=4 как обновлять ОПЗ
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Re: оновлення вже встановлено, а його немає

Сообщение galina85 » 27 янв 2016, 21:51

admin писал(а):
galina85 писал(а):я вже все пробувала... спочатку пробувала оновити до 1.31. але всеодно не виходить. "Путь" до папки дивилась, все в одній папці - не допомагає. Скоріш за все бухгалтер сама зробила оновлення і воно пішло в якусь системну папку ОПЗ, яку я не можу знайти, коли програма оновляється воно його бачить, що оновлення вже відбулось і тому пише, що оновлення є але сама ОПЗ на робочому столі цього оновлення чомусь не бачить.... буду пробувати ще щось шукати, напевно треба буде з нуля ОПЗ завантажити і створювати підприємства :( :( :(

Посмотрите тут https://opz.org.ua/index.php?name=Pages&op=page&pid=4 как обновлять ОПЗ

дякую))) дивилась ще до нашої переписки.
galina85
Редкий гость
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 24 янв 2016, 20:57

sota

Re: оновлення вже встановлено, а його немає

Сообщение Dell » 09 май 2016, 13:01

Доброго дня. Програма оновлена до1.33.5.Мені потрібні форми 1 РА та 1 РТ!!!А іх чомусь немає!!!!Причина???
Dell
Редкий гость
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 09 май 2016, 12:58

Re: оновлення вже встановлено, а його немає

Сообщение admin » 09 май 2016, 14:39

Dell писал(а):Доброго дня. Програма оновлена до1.33.5.Мені потрібні форми 1 РА та 1 РТ!!!А іх чомусь немає!!!!Причина???

В каждой статье про обновление есть вот такое напоминание:
Не забывайте после установки обновления проверить "Cправочник документов":
В меню "Довідники" - "Довідник документів" - либо слева поставьте "птичку" отметив все отчеты, либо выберите все нужные вам отчеты и отметьте их "птичкой".
Не забудьте справа нажать кнопку "Зберегти"!
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59


Вернуться в Ошибки структуры



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2