Помилка при створенні форми 5-ДС

Ошибки возникающие при проверке структуры.
Как найти и исправить

Помилка при створенні форми 5-ДС

Сообщение Mari_chka » 10 фев 2020, 17:36

Доброго дня. Допоможіть, будь ласка!!! При створенні форми 5-ДС пише "Element content is invalid according to the DTD/Schema". Що це означає? І ще. При створенні форм 1-ДС, 2-ДС, 3-ДС, 4-ДС та 5-ДС нема жодної підсумовуючою строки. Тобто навіть результат сум колонок треба вводити вручну. Як це можна виправити?
Mari_chka
Редкий гость
 
Сообщения: 27
Зарегистрирован: 11 авг 2016, 15:19

Re: Помилка при створенні форми 5-ДС

Сообщение cmalex » 11 фев 2020, 10:33

Доброго дня, Mari_chka.
"Element content is invalid according to the DTD/Schema" - Схоже, що не заповнене якесь поле. Перевірьте ще раз, якщо не знайдете - спробуйте скопіювати в папку EDZV та запустити після перезбереження звіту вкладення звідси - https://opz.org.ua/forum/viewtopic.php?f=47&t=4669#p33356. Повідомлення про помилку скопіюйте сюди. Я буду біля комп'ютеру десь до другої години, потім - відрядження аж до п'ятниці... Може admin теж сможе допомогти...
"нема жодної підсумовуючою строки." - на жаль допомогти не можу...
Mari_chka писал(а):Доброго дня. Допоможіть, будь ласка!!! При створенні форми 5-ДС пише "Element content is invalid according to the DTD/Schema". Що це означає? І ще. При створенні форм 1-ДС, 2-ДС, 3-ДС, 4-ДС та 5-ДС нема жодної підсумовуючою строки. Тобто навіть результат сум колонок треба вводити вручну. Як це можна виправити?
cmalex
Постоянный посетитель
 
Сообщения: 297
Зарегистрирован: 15 фев 2016, 22:58

Re: Помилка при створенні форми 5-ДС

Сообщение Mari_chka » 11 фев 2020, 11:07

Я знайшла помилку. Там задвоєна строчка 189. Тільки от мені треба набирати 50 звітів, і коли це виправлять - невідомо.. У мене паніка...
Mari_chka
Редкий гость
 
Сообщения: 27
Зарегистрирован: 11 авг 2016, 15:19

Re: Помилка при створенні форми 5-ДС

Сообщение cmalex » 11 фев 2020, 11:12

DON'T PANIC!
За посиланням viewtopic.php?f=47&t=4669#p33359 - я давав вже виправлені файли :D
Mari_chka писал(а):Я знайшла помилку. Там задвоєна строчка 189. Тільки от мені треба набирати 50 звітів, і коли це виправлять - невідомо.. У мене паніка...
cmalex
Постоянный посетитель
 
Сообщения: 297
Зарегистрирован: 15 фев 2016, 22:58

Re: Помилка при створенні форми 5-ДС

Сообщение Mari_chka » 11 фев 2020, 11:17

Я скачала той заархівований файл. Після натискання "Извлеч" нічого не відбувається. Чи треба перезайти в програму?


Дякую! Все запрацювало! От ще б сумуючі строчки були)
Mari_chka
Редкий гость
 
Сообщения: 27
Зарегистрирован: 11 авг 2016, 15:19

sota

Re: Помилка при створенні форми 5-ДС

Сообщение tanya2809 » 14 фев 2020, 17:05

Добрый день. Помогите, при создании месячного отчета по ПФУ в Фри-Звити ошибок не обнаружено, при закачивании отчета в программу для отправки пишет
Усього 19 = сума по гр.19 (в залежності від значення гр.10 "Код типу нарахувань") - никогда такого не было, не могу понять, что он от меня хочет, у меня только з/плата, и в графе 10 ничего не ставлю. Что делать, где нужно искать ошибку?
tanya2809
Редкий гость
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 11 сен 2018, 17:18

Re: Помилка при створенні форми 5-ДС

Сообщение cmalex » 16 фев 2020, 12:06

Доброе время, tanya2809
В EDZV уже много лет неправильно считает графу 19...
Если Вам нужно именно отправить отчет - сохраните его из FreeZvit сразу в папку Edzv\Send - и переходите сразу к подписи.
PS. Эта ошибка появляется только если не пустое "Усього" по графе 19. Графа 19 используется только если была зарплата ниже минимальной - и используется она вместе с кодом 13 в графе 10. Когда я формировал такой отчет на каждого было две строки - одна обычная, и вторая с кодом нарахувань 13. Но я не специалист.
Пожалуйста перепроверьте отчет вручную в форме, подготовленной для печати.Или уточните как он должен заполнятся в теме про FreeZvit(например, "Не могу внести доплату до минимальной ЗП")...

tanya2809 писал(а):Добрый день. Помогите, при создании месячного отчета по ПФУ в Фри-Звити ошибок не обнаружено, при закачивании отчета в программу для отправки пишет
Усього 19 = сума по гр.19 (в залежності від значення гр.10 "Код типу нарахувань") - никогда такого не было, не могу понять, что он от меня хочет, у меня только з/плата, и в графе 10 ничего не ставлю. Что делать, где нужно искать ошибку?
cmalex
Постоянный посетитель
 
Сообщения: 297
Зарегистрирован: 15 фев 2016, 22:58


Вернуться в Ошибки структуры



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6