Обсуждение ПО FreeZvit

Бесплатное ПО для формирования отчетности в электронном виде.
FreeZvit

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение irynka » 19 июн 2015, 14:53

В мене категорія 36: ставлю в к-сть днів перебування трудових відносинах 0, к-сть днів тимчасової непрацездатності 10 і видає помилку - к-сть днів не повинно бути менше 30
irynka
Редкий гость
 
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 19 июн 2015, 14:19

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение Cisa » 19 июн 2015, 14:57

Bidgo писал(а):
Невідповідний формат даних в полі "Загальна сума внеску (р.3 + р.5 + р.6 - р.7)" -
Це мабуть в табл.4. Завантажте оновлення та оновіть програму (номер оновлення не змінився). Ця помилка виправлена.


Дякую. Розібралася. :)
Cisa
Редкий гость
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 19 июн 2015, 14:19

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение VitProff » 19 июн 2015, 16:43

admin писал(а):
VitProff писал(а):p.s. Наскільки мені зрозуміло Медок став платний на завжди і нам всіи потрібно буде кожен місяць якось набирати звіт щоб було зручно і продуктивно. Тому потрібно при можливості зробити якісне бесплатне ПО для цього.

Не путайте Медок-IS и Online-Медок. Это две разные системы. В демо версии Медок-IS действительно нет возможности создать ЕСВ, а в Online-Медок можно бесплатно (и вроде-бы постоянно) создавать отчеты по ЕСВ.


Для доступа к Online-Медок нам нужен интернет и электронные ключи которых в нас нет. Раньше мы набирали в Медок-IS и сохраняли на флешку после чего подавали в налоговую. Теперь в нас нет в чем сделать файл.
У нас строго с защитой информации и доступ к интернет очень ограничен.
VitProff
Редкий гость
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 19 июн 2015, 08:39

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение 777Svetlana777 » 19 июн 2015, 16:48

Подскажите пожалуйста, у меня в этом месяце есть уволенный, как мне это отразить в додатке 4? Ставлю дату увольнения он автоматом меняет календарные дни изменяю календарные, он удаляет дату увольнения. Если на этот вопрос уже отвечали, киньте ссылку на ответ. Премного благодарна.
777Svetlana777
Редкий гость
 
Сообщения: 21
Зарегистрирован: 19 июн 2015, 16:34

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение Bidgo » 19 июн 2015, 16:52

Если есть уволенный, ставьте дату в формате 10.05.2015.
Количество дней будет посчитано согласно дате увольнения.
Если человек уволен среди месяца, он не может отработать 31 день без повторного принятия на работу..
Bidgo
Магистр
 
Сообщения: 3526
Зарегистрирован: 09 ноя 2013, 21:10

sota

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение 777Svetlana777 » 19 июн 2015, 17:05

Огромное спасибо!!! Я целый час билась как рыба об лёд и так и так подставляя числа а всё оказалось так просто ))) Удачи Вам в ваших начинаниях.
777Svetlana777
Редкий гость
 
Сообщения: 21
Зарегистрирован: 19 июн 2015, 16:34

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение west » 20 июн 2015, 02:14

VitProff писал(а):
Можливо потрібно переробити алгоритм добавлення записів? Щоб створювався спочатку звіт з одним записом а потім кожен мав можливість добавити потрібну кількість записів.
Також було б добре зробити довідник співробітників а ще краще щоб він імпортувався з DBF файлу MEDOC IS.

p.s. Наскільки мені зрозуміло Медок став платний на завжди і нам всіи потрібно буде кожен місяць якось набирати звіт щоб було зручно і продуктивно. Тому потрібно при можливості зробити якісне бесплатне ПО для цього.


Там потрібно лише використати котроли DataGridView, ListView, ListBox при їх використанні проблема з кількістью рядків сама відпадає, думаю автор вікористає DataGridView так як цей контрол дозволяє редагування.

p.s. проблема не в створенню такого ПО, а в його супроводженні.

Bidgo писал(а):Я спробував зробити динамічне добавляння сторінки, скільки кому потрібно, стільки і створюють. Але не вдалося, зупинився на такому варіанті. В подальшому планую удосконалити, але не в найближчі 3 дні.
Імпортувати дані теж уже пробував з файлу, вивантаженого з Медка, наданого одним з користувачів, але українську літеру "І" не зміг побороти. Так що імпорт відклав теж на тиждень-два.
А довідника немає і не буде. Достатньо 1 раз створити звіт. При створенні звіту за наступний період, всі дані будуть підтягнуті автоматично (крім звільнених працівників), поторібно додати нових співробітників та відкоригувати суми.


А якщо спробувати зчитувати байти, System.Text.Encoding.GetEncoding(1251).GetBytes (Strings), хоча я не впевнений все залежіть від провайдера, яким буде зчитуватісь ДБФ думаю, що в бібліотеках Фокспро є потрібні методи.
west
Редкий гость
 
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 13 июн 2015, 23:00

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение Natali_ya » 20 июн 2015, 11:58

ДОПОМОЖІТЬ!!!..формую звіт ...в таб. 6 при внесенні даних в колонку "нараховано ЄСВ" суму вибиває червоним кольором.....а внизу видає помилку: НЕ ВСТАНОВЛЕНО КЛАС РИЗИКУ! Відредагуйте профіль!...хоча картка під-ва заповнена повністю....і КВЕД...і клас ризику....в чому проблема??????
Natali_ya
Редкий гость
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 19 июн 2015, 17:20

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение Bidgo » 20 июн 2015, 14:44

Natali_ya, збережіть профіль ще раз.
Якщо помилка не зникне, надішліть файл Zvit.mdb для аналізу на bj_leo@ukr.net
Bidgo
Магистр
 
Сообщения: 3526
Зарегистрирован: 09 ноя 2013, 21:10

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение Natali_ya » 20 июн 2015, 15:41

Відправила...буду дуже Вам вдячна за допомогу!!!
Natali_ya
Редкий гость
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 19 июн 2015, 17:20

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение Bidgo » 20 июн 2015, 15:54

Я не користувач i.ua, не можу отримати вкладені файли.
Надішліть, будь ласка, з іншої адреси.
Bidgo
Магистр
 
Сообщения: 3526
Зарегистрирован: 09 ноя 2013, 21:10

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение Natali_ya » 20 июн 2015, 18:47

в мене остання версія програми....але на панелі пише що не остання!!..як це можливо??...дякую за підказку по помилці!!
Natali_ya
Редкий гость
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 19 июн 2015, 17:20

sota

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение Bidgo » 20 июн 2015, 21:43

Відписав Вам на мейл.
Помилку відтворити не вдалось на Вашій базі даних.
Скоріш за все не всі компоненти NET framework встановлені.
4.0 включає в себе не всі необхідні компоненти з старіших версій.
Тому краще встановити 2.0 (у Вашому випадку просить саме його), а потім 3.5.
Bidgo
Магистр
 
Сообщения: 3526
Зарегистрирован: 09 ноя 2013, 21:10

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение Di-Abolo » 21 июн 2015, 00:29

Импортирую файл в медок онлайн выдает ошибку "При імпорті файла виникла помилка. Input string was not in a correct format." что за ошибка? как ее исправить?
Di-Abolo
Редкий гость
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 21 июн 2015, 00:27

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение Bidgo » 21 июн 2015, 00:40

Bidgo
Магистр
 
Сообщения: 3526
Зарегистрирован: 09 ноя 2013, 21:10

Пред.След.

Вернуться в Free Zvit



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Bidgo, Google Adsense [Bot] и гости: 6