Єдиний податок 4-ї групи уточнюючий

Бесплатное ПО для формирования отчетности в электронном виде.
FreeZvit

Єдиний податок 4-ї групи уточнюючий

Сообщение NinaVolodimirivna » 19 мар 2019, 14:07

Доброго дня. У мене виникла проблема при заповненні уточнюючої декларації. В самій програмі строка "за даними раніше поданої декларації" - заповнена, але в друкованій декларації ця строка не відображується. відповідно не йде перерахунок до збільшення чи зменшення. Поясніть, будь ласка, що я роблю не так?
NinaVolodimirivna
Редкий гость
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 19 мар 2019, 13:42

Re: Єдиний податок 4-ї групи уточнюючий

Сообщение Bidgo » 19 мар 2019, 15:16

Для створення уточнюючоЇ потрібно відкрити звітну, змінити тип декларації на "уточнююча" і внести відповідні зміни.
У ФріЗвіті повинно відобразитись приблизно так:
Clip2net_190319141337.png
Clip2net_190319141337.png (11.61 Кб) Просмотров: 5074

Відповідно буде і до зменшення.
Bidgo
Магистр
 
Сообщения: 3526
Зарегистрирован: 09 ноя 2013, 21:10

Re: Єдиний податок 4-ї групи уточнюючий

Сообщение NinaVolodimirivna » 19 мар 2019, 20:09

Bidgo писал(а):Для створення уточнюючоЇ потрібно відкрити звітну, змінити тип декларації на "уточнююча" і внести відповідні зміни.
У ФріЗвіті повинно відобразитись приблизно так:
Clip2net_190319141337.png

Відповідно буде і до зменшення.

Саме так в програмі і виглядає. І заповнюється відповідно. Але коли натискаю кнопку друк, то друкується декларація без строки з данними раніше поданої декларації і відповідно без перерахунку.
NinaVolodimirivna
Редкий гость
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 19 мар 2019, 13:42

Re: Єдиний податок 4-ї групи уточнюючий

Сообщение Bidgo » 19 мар 2019, 20:45

Спробував, проблем не помітив, не можу відтворити Вашу ситуацію..
Спробуйте видалити уточнюючу, відкрити звітну, внести будь-які зміни, наприклад додати нуль перед якоюсь сумою, зберегти звіт і закрити.
Потім відкрити повторно, змінити тип на уточнюючу і вносити зміни, які потрібно.
Bidgo
Магистр
 
Сообщения: 3526
Зарегистрирован: 09 ноя 2013, 21:10

Re: Єдиний податок 4-ї групи уточнюючий

Сообщение Yevhen » 19 мар 2019, 22:40

NinaVolodimirivna писал(а):декларація без строки з данними раніше поданої декларації і відповідно без перерахунку.

В мене уточнююча теж правильно сформована, але уточнююча зазагальна без рядка з попередньої загальної звітної
Yevhen
Постоянный посетитель
 
Сообщения: 281
Зарегистрирован: 08 июн 2013, 22:01

sota

Re: Єдиний податок 4-ї групи уточнюючий

Сообщение Bidgo » 20 мар 2019, 08:52

Yevhen писал(а):В мене уточнююча теж правильно сформована, але уточнююча зазагальна без рядка з попередньої загальної звітної

Дійсно... з загальною розберуся, виправлю.
Bidgo
Магистр
 
Сообщения: 3526
Зарегистрирован: 09 ноя 2013, 21:10

Re: Єдиний податок 4-ї групи уточнюючий

Сообщение Bidgo » 24 мар 2019, 11:35

Передивився всю процедуру формування загальної декларації.
Виявилось, що так було завжди, заповнювалась тільки загальна сума за цією декларацією, мабуть так і потрібно було :?
Потім почитав ПОРЯДОК заповнення податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи
3. Особливості заповнення загальної, нової загальної, уточнюючої загальної Декларації
3.2. Особливості заповнення розрахункової частини Декларації
3.2.1. При поданні загальної Декларації кількість рядків 1.1 – 1.4, 2 може збільшуватися.
Кількість рядків залежить від кількості органів місцевого самоврядування (кількості кодів за КОАТУУ), на території яких розташовані земельні ділянки.
Кількість рядків також може бути збільшена у разі, якщо в межах одного КОАТУУ земельні ділянки мають різну нормативну грошову оцінку.
3.2.2. Рядки 4-10 не заповнюються.

Уточнив у своїх адміністраторів податку, виявилось, що дійсно у загальній рядки 4-10 не заповнюються, оскільки показники загальної декларації не впливають на нарахування.
NinaVolodimirivna, якщо рядок за попередньою декларацією не заповнювався в уточнюючій загальній, то все вірно.
А якщо в уточнюючій по конкретному КОАТУУ, надішліть мені на е-мейл bj_leo@ukr.net резервну копію профілю з описом помилки.
Bidgo
Магистр
 
Сообщения: 3526
Зарегистрирован: 09 ноя 2013, 21:10


Вернуться в Free Zvit



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5