Опытная эксплуатация СКПЗ_ФПЗ - Единое окно

«Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до "Єдиного вікна подання електронної звітності"». ТЕСТОВЫЙ вариант.
Единое окно

Re: Опытная эксплуатация СКПЗ_ФПЗ - Единое окно

Сообщение cmalex » 07 авг 2017, 21:55

Добрий день, khrystuk
видає помилку ще на етапі перевірки

Яку саме помилку? Чи містить ім'я Вашого комп'ютера символи, що не є латиницею (a-zA-Z_) ? gmail краще тим, що зберігає копію повідомлення, навіть якщо воно надіслано через SMTP.
Під'єднав поштовий аккаунт, ukr.net, перевірка пройшла успішно.

Дивно. Це новий чи старий аккаунт? Зараз аккаунти ukr.net створются без POP3.
Роблю запит на одержання квитанцій, приходить повідомлення,що прийнято 0 квитанцій.

Може просто нема квитанцій? Зайдіть на поштову скриньку - подивиться.
Увечері та на вихідні шлюз не працює.
Якщо дуже хвилюєтесь - можете спробувати відіслати лист самостійно - без теми, приєднано лише один файл - підписаний звіт (якщо Ви його відправили та нічого не отримали - це буде єдиний файл у теці EDZV\dir_archive\ЄРДПОУ\рік-місяць\), на адресу zvit@sta.gov.ua (сам ще не пробував. Обов'язково спробую у цьому місяці - як і ручний підпис).
cmalex
Постоянный посетитель
 
Сообщения: 297
Зарегистрирован: 15 фев 2016, 22:58

Re: Опытная эксплуатация СКПЗ_ФПЗ - Единое окно

Сообщение khrystuk » 08 авг 2017, 10:08

1. Після перевірки поштового акаунту gmail видає наступне повідомлення: помилка SMTP протоколу: (501): 501.5.5.4 https//support.google.com.mail/?p=helo62sm112319ffy-3-9smtp
2. В теці EDZV\dir_archive\ЄРДПОУ\рік-місяць розміщені принаймі три файли одного звіту: з типом INF, SIG і просто з розширенням xml. Який з них відправляти на zvit@sta.gov.ua?
khrystuk
Редкий гость
 
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 17 июн 2015, 10:42

Re: Опытная эксплуатация СКПЗ_ФПЗ - Единое окно

Сообщение admin » 08 авг 2017, 10:11

khrystuk писал(а):1. Після перевірки поштового акаунту gmail видає наступне повідомлення: помилка SMTP протоколу: (501): 501.5.5.4 https//support.google.com.mail/?p=helo62sm112319ffy-3-9smtp
2. В теці EDZV\dir_archive\ЄРДПОУ\рік-місяць розміщені принаймі три файли одного звіту: з типом INF, SIG і просто з розширенням xml. Який з них відправляти на zvit@sta.gov.ua?

см. тут viewtopic.php?p=31081#p31081
UPD: повторно дозволила на джмейлі доступ до не захищених додатків і пошту під"єднало, все уже гаразд.
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Re: Опытная эксплуатация СКПЗ_ФПЗ - Единое окно

Сообщение cmalex » 08 авг 2017, 11:19

В теці EDZV\dir_archive\ЄРДПОУ\рік-місяць розміщені принаймі три файли одного звіту: з типом INF, SIG і просто з розширенням xml.

XML
UPD: Або спробуйте спочатку штатно відправити.
cmalex
Постоянный посетитель
 
Сообщения: 297
Зарегистрирован: 15 фев 2016, 22:58

Re: Опытная эксплуатация СКПЗ_ФПЗ - Единое окно

Сообщение khrystuk » 08 авг 2017, 13:09

Справді, в робочий час запрацював шлюз і почали приходити квитанції. Працюю поки що з ukr.net, оскільки через нього відправляв звіти. Якщо із квартальним звітом по прибутку та 1ДФ все гаразд і досить швидко прийшли всі квитанції, то у відповідь на відпралену квартальну декларацію ПДВ прийшла тільки квитанція №1 (не прийнято). На жаль, розшифрувати її не зміг і лише пізніше виявилося, що розшифровувати потрібно ключем печатки, а не директора. Взагалі, дуже незручно постійно вставляти оптичні диски з ключами. Варто було б, щоб програма сама зчитувала ключі з певного місця на комп'ютері. На свою біду квитанції про неприйняття звіту я видалив і так і не зміг дізнатися причину неприйняття. Тим не менше, сформував ДЕКЛАРАЦІЮ пдв повторно, поставив галочку про наявність додатку 2 (думаю, що в цьому була причина), змінив номер звіту в періоді на 2 і повторно відправив пакет. Минуло вже три години і ніяких квитанцій мені не прийшло. В електронному кабінеті платника податків відображені лише прийняті звіти по прибутку і 1ДФ. Як далі поступати? Чекати хоч на якусь квитанцію чи формувати декларацію з позначкою звітна нова?
khrystuk
Редкий гость
 
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 17 июн 2015, 10:42

sota

Re: Опытная эксплуатация СКПЗ_ФПЗ - Единое окно

Сообщение cmalex » 08 авг 2017, 13:32

khrystuk
На свою біду квитанції про неприйняття звіту я видалив

ukr.net видаляє у папку "Видалені", якої можна дістатися через IMAP або web-інтерфейс.
Взагалі, дуже незручно постійно вставляти оптичні диски з ключами.

Спробуйте Бесплатные ключи с локального диска
Минуло вже три години і ніяких квитанцій мені не прийшло

Якщо не прийшло "Повідомлення" - краще спробувати відіслати ще раз. "Повідомлення" - це автовідповідач без будь-якої обробки.

PS. 2all
Підписав директором та печаткою через "накласти додатковій підпис", вручну переніс з "send" у "dir_protect" та відправив. Дві години минуло - отримані лише повідомлення.
Поштою повинен відправляти саме EDZV, бо під час відправки добавляє у пачаток файлу десяток строк. Повторно (з папки dir_archive) можна пробувати відправляти вручну.
UPD - Звіт не прийнято - Некоректний сертифікат для зашифрування/розшифрування
Последний раз редактировалось cmalex 08 авг 2017, 14:35, всего редактировалось 1 раз.
cmalex
Постоянный посетитель
 
Сообщения: 297
Зарегистрирован: 15 фев 2016, 22:58

Re: Опытная эксплуатация СКПЗ_ФПЗ - Единое окно

Сообщение khrystuk » 08 авг 2017, 13:43

Після відправки вже третьої в періоді декларації з ПДВ з додатком 2 майже зразу прийшли повідомлення, які були успішно розшифровані ел. печаткою і перенесені в архів. До речі, текст повідомлення чомусь програмою не відкривається (вже розшифрований в архіві).
khrystuk
Редкий гость
 
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 17 июн 2015, 10:42

Re: Опытная эксплуатация СКПЗ_ФПЗ - Единое окно

Сообщение cmalex » 08 авг 2017, 14:05

khrystuk
До речі, текст повідомлення чомусь програмою не відкривається (вже розшифрований в архіві).

Не переймайтесь, друга квитанція теж може не відкритися ;-)
Для повідомлення - ПКМ, "Відкрити як текст".
Для другої квитанції - або теж відкрити як текст (якщо просто подивитися результат), або скопіювати declar.js з оновлення 1.25.17 (1.25.18 та 1.25.19 містять "покращення").
cmalex
Постоянный посетитель
 
Сообщения: 297
Зарегистрирован: 15 фев 2016, 22:58

Re: Опытная эксплуатация СКПЗ_ФПЗ - Единое окно

Сообщение khrystuk » 08 авг 2017, 17:30

Нарешті розшифрував першу квитанцію з поясненням причини неприйняття декларації. Ось зміст помилки: помилка _DOCS/DOC", NUM'1' - в імеXML =Некоректний елемент "LINKEDні файлу пов'язаного документа вказано код форми (J0215219), що не співпадає з форми покодом в'язаного документа (J0200519). Я так зрозумів, що сформовано застарілу форму звіту. Але як таке може бути, якщо я формував звітність в останній версії єдиного вікна (версія 1.25.19.0)??????
khrystuk
Редкий гость
 
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 17 июн 2015, 10:42

Re: Опытная эксплуатация СКПЗ_ФПЗ - Единое окно

Сообщение cmalex » 08 авг 2017, 18:22

khrystuk
Чи отримали Ви ще якісь квитанції? На відправлене сьогодні.
Я так зрозумів, що сформовано застарілу форму звіту.

Ні, то щось інше.
J0215219 - J02 (ПДВ та акцизній збір) 152 (версія форми 19) - це додаток 2
J0200519 - J02 (ПДВ та акцизній збір) 005 (версія форми 19) - це додаток 1
Але вони нібито переплутані
Подивиться xml у теці "xml". Або відкрийте звіт, та ще раз підготуйте до відправки. У теці send з явяться декілька xml файлів з назвами накшталт
28090034554355J0200519100000000110120172809.xml
2809 - це код податкової
0034554355 - Ваш ЄДРПОУ
J0200519 - код форми
1000000001101 - тип періоду, номер періоду, номер звіту у періоді. Де що - не знаю.
2017 - рік
2809 - код податкової

За допомогою Internet Explorer (або іншого браузера чи програми для перегляду XML) відкрийте ці xml файли. В кожному повинен бути вузол <LINKED_DOCS> (майже у самому початку файлу.). У основному файлі (J02001) повинні міститися описи решти файлів пакету (усіх додатків, які Ви маєте відправити); у решти файлів - лише опис J02001. У опису коди, виведені окремо (C_DOC та C_DOC_SUB) та код у імені файлу повинні співпадати.

змінив номер звіту в періоді на 2 і повторно відправив пакет

Після відправки вже третьої в періоді декларації з ПДВ

Зачекайте! Ви впевнені? Якщо документ не прийнято, то номер документу у періоді не потрібно змінювати. Я не знаю, як вони зареєструються у системі (якщо усе ж таки, не дай боже, зарееструються).
cmalex
Постоянный посетитель
 
Сообщения: 297
Зарегистрирован: 15 фев 2016, 22:58

Re: Опытная эксплуатация СКПЗ_ФПЗ - Единое окно

Сообщение khrystuk » 08 авг 2017, 19:00

Я десь читав, що краще все-таки змінювати номер реєстрації документа. По великому рахунку для мене немає значення під яким номерои його зареєструють - лиш би дочекатися такої бажаної квитанції № 2. Я видалив попередню декларацію з додатками, повністю перебрав по-новому і відправив під наступним (вже збився з рахунку) реєстраційним номером. У відповідь прийшли повідомлення і квитанції №1 (вже без напису не прийнято) - що ж, є велика вірогідність таки отримати сьогодні квитанцію № 2. Ну і деньок сьогодні. :x
khrystuk
Редкий гость
 
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 17 июн 2015, 10:42

Re: Опытная эксплуатация СКПЗ_ФПЗ - Единое окно

Сообщение khrystuk » 09 авг 2017, 10:07

На жаль, квитанція № 2 прийшла з повідомленням не прийнято. Опис помилки - порушена цілісність пакету. Не можу зрозуміти - чому. Не перший же раз формую декларації з ПДВ... Доведеться, напевне. йти в податкову за роз'ясненнями, бо сьогодні останній день подання квартальної звітності.
khrystuk
Редкий гость
 
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 17 июн 2015, 10:42

sota

Re: Опытная эксплуатация СКПЗ_ФПЗ - Единое окно

Сообщение khrystuk » 09 авг 2017, 10:53

На жаль, в податковій мені нічого не підказали. Може, хто підкаже, чому порушена цілісність пакету. Що я роблю не так? Дуже прошу допомогти, бо сьогодні останній день.
khrystuk
Редкий гость
 
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 17 июн 2015, 10:42

Re: Опытная эксплуатация СКПЗ_ФПЗ - Единое окно

Сообщение cmalex » 09 авг 2017, 15:49

Pereproshuju - vidrjadzhennja.
Zagubyvsja jakys' fajl zvitu. Server chekae dobu, doky pryjdut' usi fajly.
Perevir'te LINKED_DOC. Abo prosto vidkryjte golovnyj fajl zvitu - chy usi dodatky vidkryjutsja.
Perevirte, schob zbigalysja nomery u periodah.
Perevir'te 1 kvitanciji ta povidomlennja. Vidpravte sche raz. Mozhlyve, problema u nyh - perevantazhenyj server.
cmalex
Постоянный посетитель
 
Сообщения: 297
Зарегистрирован: 15 фев 2016, 22:58

Re: Опытная эксплуатация СКПЗ_ФПЗ - Единое окно

Сообщение khrystuk » 10 авг 2017, 23:03

Не можу скачати інсталятор безкоштовні ключі з локального диску для EDZV - з'являється повідомлення, що цей файл небезпечний і може принести шкоду комп'ютеру. Якщо Вам не важко, скиньте інсталятор на мій e-mail: obrys@ukr.net
khrystuk
Редкий гость
 
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 17 июн 2015, 10:42

Пред.След.

Вернуться в EDZV - Единое окно



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2