Не працює токен Avtor

«Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до "Єдиного вікна подання електронної звітності"». ТЕСТОВЫЙ вариант.
Единое окно

Не працює токен Avtor

Сообщение Kodath » 10 янв 2024, 11:11

Доброго дня!
Є встановлений ПК "Єдине вікно подання електронної звітності" версія 1.32.0, але в програма не знаходить SecureToken-338S (виробництва Avtor).
В той же час на комп'ютері є встановлене програмне забезпечення "ІІТ Користувач ЦСК-1.3" - і ця програма бачить токен та зчитує його.
Підкажіть як вирішити цю проблему? Скріншоти додаю.
Вложения
Kodath
Редкий гость
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 10 янв 2024, 10:56

Re: Не працює токен Avtor

Сообщение cmalex » 17 янв 2024, 13:47

Доброго дня.
"Єдине вікно подання електронної звітності" використовує застарілі (2019 р.) файли з "ІІТ Користувач ЦСК".
Спробуйте зробити резервну копію деки "edzv/bin", а потім скопіювати до неї відповідні файли (мені здається що структура дек однакова) з "ІІТ Користувач ЦСК-1.3" (основне - KM*, PKSC*. Можете спробувати і усі.)
Може і спрацює...
cmalex
Постоянный посетитель
 
Сообщения: 297
Зарегистрирован: 15 фев 2016, 22:58

Re: Не працює токен Avtor

Сообщение Kodath » 22 янв 2024, 12:33

cmalex писал(а):Доброго дня.
"Єдине вікно подання електронної звітності" використовує застарілі (2019 р.) файли з "ІІТ Користувач ЦСК".
Спробуйте зробити резервну копію деки "edzv/bin", а потім скопіювати до неї відповідні файли (мені здається що структура дек однакова) з "ІІТ Користувач ЦСК-1.3" (основне - KM*, PKSC*. Можете спробувати і усі.)
Може і спрацює...


Була уже така спроба з самого початку, токен починає бачити, але потім видає помилку зчитування ключа, десь щось йде не так я треба.
Вложения
Kodath
Редкий гость
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 10 янв 2024, 10:56


Вернуться в EDZV - Единое окно



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9