Потверждение регистрации НН через сторонюю программу?

Потверждение регистрации НН через сторонюю программу?

Сообщение firacat » 03 июн 2011, 13:32

Может быть, кто в курсе, стоит такое вопрос, можно ли сторонней программой вытягивать подтверждение о регистрации НН в едином гос-ном реестре, не посылая при этом запрос через BEST ZVIT?
firacat
Редкий гость
 
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 03 июн 2011, 13:12

Re: Потверждение регистрации НН через сторонюю программу?

Сообщение admin » 03 июн 2011, 14:07

firacat писал(а):Может быть, кто в курсе, стоит такое вопрос, можно ли сторонней программой вытягивать подтверждение о регистрации НН в едином гос-ном реестре, не посылая при этом запрос через BEST ZVIT?

А ЭЦП чем будете накладывать??
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Re: Потверждение регистрации НН через сторонюю программу?

Сообщение firacat » 06 июн 2011, 13:15

Вы не поняли накладывать как и будем через бест звит, необходимо просматривать без бестзвитта массово по клиентам, зарегистрированы их НН в едином реестре или нет, так как НН очень много, и бухгалтер просто физически не успевает!
firacat
Редкий гость
 
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 03 июн 2011, 13:12

Re: Потверждение регистрации НН через сторонюю программу?

Сообщение mh_mh » 23 дек 2011, 17:28

як таке зреалізувати ідей ніхто не має?
mh_mh
Постоянный посетитель
 
Сообщения: 257
Зарегистрирован: 14 июн 2011, 14:42

Re: Потверждение регистрации НН через сторонюю программу?

Сообщение oldan » 24 янв 2012, 16:56

mh_mh » 23 дек 2011 14:28:40
як таке зреалізувати ідей ніхто не має?


реалізувати не тяжко.
проблема ділиться на три частини
1. сформувати запит (створити XML-документ з заповненими реквізитами правильно його обізвати, присвоїти порядковий номер). можна реалізувати в 1-С, якщо вмієте, а можна зразу в ОПЗ їх робити на різних робочих місцях і просто скидати в одне місце.
2. підписати запит Вашими ключами та відправити його. теж прийдеться самому розробляти, якщо хочете щоб все працювало автоматом. Знаю що для мастеркея бібліотеки криптування разом з прикладами їх використання на С та Pascal існують. Як варіант посадити людину яка б періодично перевіряла і обробляла запити (підписувала, відправляла,...).
3. перевірити скриньку, якщо є відповіді - розкриптувати їх та відповідним чином обробити - привязати до запитів, або скинути в opz\xml (якщо запити в ньому формувались).
oldan
Редкий гость
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 20 янв 2011, 22:12

sota

Re: Потверждение регистрации НН через сторонюю программу?

Сообщение mh_mh » 24 янв 2012, 17:42

oldan писал(а):2. підписати запит Вашими ключами та відправити його. теж прийдеться самому розробляти, якщо хочете щоб все працювало автоматом. Знаю що для мастеркея бібліотеки криптування разом з прикладами їх використання на С та Pascal існують.

На жаль, на форумі Мастеркея я так і не дочекався відповіді про можливість використання бібліотек... опис бібліотек відсутній, а існуючі приклади використання в основному спрямовані на взаємодію з серверами ЦСК а не на формування підпису файлів... варіантів формування підписів, теж на жаль, багато... який саме використовує ДПС - теж ніде не описано...
mh_mh
Постоянный посетитель
 
Сообщения: 257
Зарегистрирован: 14 июн 2011, 14:42

Re: Потверждение регистрации НН через сторонюю программу?

Сообщение oldan » 27 янв 2012, 15:29

mh_mh писал(а):На жаль, на форумі Мастеркея я так і не дочекався відповіді про можливість використання бібліотек... опис бібліотек відсутній, а існуючі приклади використання в основному спрямовані на взаємодію з серверами ЦСК а не на формування підпису файлів... варіантів формування підписів, теж на жаль, багато... який саме використовує ДПС - теж ніде не описано...


Я мав на увазі бібліотеки роботи з ключами від ЗАТ "Інститут інформаційних технологій".
За допомогою їхньої програми "Користувач ІІТ ЦСК-1" підписував повідомлення про реєстрацію баз даних...
На їхньому сайті є і бібліотеки і приклад на С та PASCAL.
Детально в роботу бібліотек не вникав та розшифровувати квитанції ДПА не пробував, тому залишаю це все Вам.
Успіхів.
Viam supervadet vadens
oldan
Редкий гость
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 20 янв 2011, 22:12

Re: Потверждение регистрации НН через сторонюю программу?

Сообщение Vladal » 22 фев 2012, 12:00

oldan писал(а):
mh_mh писал(а):На жаль, на форумі Мастеркея я так і не дочекався відповіді про можливість використання бібліотек... опис бібліотек відсутній, а існуючі приклади використання в основному спрямовані на взаємодію з серверами ЦСК а не на формування підпису файлів... варіантів формування підписів, теж на жаль, багато... який саме використовує ДПС - теж ніде не описано...


Я мав на увазі бібліотеки роботи з ключами від ЗАТ "Інститут інформаційних технологій".
За допомогою їхньої програми "Користувач ІІТ ЦСК-1" підписував повідомлення про реєстрацію баз даних...
На їхньому сайті є і бібліотеки і приклад на С та PASCAL.
Детально в роботу бібліотек не вникав та розшифровувати квитанції ДПА не пробував, тому залишаю це все Вам.
Успіхів.

Viam supervadet vadens

Можно подробнее, в каком разделе или прямую ссылочку?
Я не нашел исходников.
Vladal
Редкий гость
 
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 11 янв 2010, 11:57

Re: Потверждение регистрации НН через сторонюю программу?

Сообщение vol » 22 фев 2012, 14:36

firacat писал(а):Вы не поняли накладывать как и будем через бест звит, необходимо просматривать без бестзвитта массово по клиентам, зарегистрированы их НН в едином реестре или нет, так как НН очень много, и бухгалтер просто физически не успевает!

Для того, чтобы дать ответ разъясните конкртно вот эти слова накладывать как и будем через бест звит, необходимо просматривать без бестзвитта массово по клиентам
Ведь когда Вы отсылаете запрос на 10 клиентов Вам приходит один ответ (Вытяг) на 10 строк.
vol

 


Вернуться в Общие вопросы



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1