Виправити помилки у вже прийнятому звіті

Обсуждение системы подачи отчетов в электронном виде.

Виправити помилки у вже прийнятому звіті

Сообщение Solvek » 19 апр 2013, 10:09

Яким чином виправити помилки, якщо звіт вже прийнято (прийшла квитанція №2)?

Пробую просто наново звіт формувати і відправляю, приходить дідповідь, що звіт не прийнято і такий звіт вже є в базі даних:


Документ вже зареєстровано в системі - документ з іменем файлу '########################.XML' присутній в Архіві електронних документів
з реєстраційним номером '################'. Дата подання 15.04.2013.
Подання декількох документів з однаковим іменем файлу не допускається.
При необхідності зміните номер документа в імені файлу і повторно відправте документ.
Solvek
Редкий гость
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 19 апр 2013, 10:03

Re: Виправити помилки у вже прийнятому звіті

Сообщение vol » 19 апр 2013, 12:11

Solvek писал(а):Яким чином виправити помилки, якщо звіт вже прийнято (прийшла квитанція №2)?

Пробую просто наново звіт формувати і відправляю, приходить дідповідь, що звіт не прийнято і такий звіт вже є в базі даних:


Документ вже зареєстровано в системі - документ з іменем файлу '########################.XML' присутній в Архіві електронних документів
з реєстраційним номером '################'. Дата подання 15.04.2013.
Подання декількох документів з однаковим іменем файлу не допускається.
При необхідності зміните номер документа в імені файлу і повторно відправте документ.

Новый документ должен иметь статус "Новий звитный" :D
vol

 

Re: Виправити помилки у вже прийнятому звіті

Сообщение Solvek » 19 апр 2013, 12:39

vol писал(а):Новый документ должен иметь статус "Новий звитный"


Пробував так, але 1. ім’я файлу всеодно залишиться таким самим. 2. Я отримав помилку "Помилка XML - реквізит "Стан документу" <C_DOC_STAN> з імені файлу має значення '1-звітний документ'.
Але встановлено реквізит "Новий звітний документ" <HZN>. Це помилка."

Я спробував залишити статус "Звітний", але змінив номер документа. На цей раз пройшло і отримав квитанцію №2
Solvek
Редкий гость
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 19 апр 2013, 10:03

Re: Виправити помилки у вже прийнятому звіті

Сообщение vol » 19 апр 2013, 13:32

Solvek писал(а):
vol писал(а):Новый документ должен иметь статус "Новий звитный"


Пробував так, але 1. ім’я файлу всеодно залишиться таким самим. 2. Я отримав помилку "Помилка XML - реквізит "Стан документу" <C_DOC_STAN> з імені файлу має значення '1-звітний документ'.
Але встановлено реквізит "Новий звітний документ" <HZN>. Це помилка."

Я спробував залишити статус "Звітний", але змінив номер документа. На цей раз пройшло і отримав квитанцію №2

Нужно создать новый отчет со статусом Новый звитный, тогда имя файла будет другое и статус тоже.
vol

 


Вернуться в Порядок подачи отчетов



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

cron