донараховано лікарняні за минулі періоди

Бесплатное ПО для формирования отчетности в электронном виде.
FreeZvit

донараховано лікарняні за минулі періоди

Сообщение khrystuk » 27 фев 2017, 22:08

Доброго дня! Мені потрібно відобразити в звіті ЄСВ нарахування лікарняних за минулі місяці. Це я зробив у звіті за січень 2017 року,як показано у вкладенні, але програма некоректно відобразила їх в таблиці 1, виникла розбіжність з таблицею 6 і я змушений був відмовитись від цих коригувань. Хочу подати ці нарахування в наступному звітному періоді. Прошу підказати як мені правильно сформувати ці нарахування. Чомусь в графі дні тимч. непрац. висвічуються червоним кольором. В графі нарах. зарпл. я набираю загальну суму лікарняного,що припадає на відповідний місяць, а в наступній графі - суму лікарняного за рахунок підприємства, але в строці 4.4 таблиці 1 сума донарахованих лікарняних відображається некоректно: подвоює суму лікарняних за рахунок підприємства. Крім цього, в загальному підсумку таблиці 6 донарахована сума присутня, а в графі 1 таблиці 1 її вже немає. Прошу допомогти.
Вложения
khrystuk
Редкий гость
 
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 17 июн 2015, 10:42

Re: донараховано лікарняні за минулі періоди

Сообщение Bidgo » 28 фев 2017, 09:17

При дорахуванні лікарняних вказуйте тільки загальну суму у графі "нарах. з/п". У рядку 4 табл.1 немає розподілу за рахунок підприємства чи фонду. Розподіл тільки при першому нарахуванні, коли тип нарахування пустий.
На червоний колір кількості днів не звертайте увагу. Це попередження про можливу помилку.
Bidgo
Магистр
 
Сообщения: 3527
Зарегистрирован: 09 ноя 2013, 21:10


Вернуться в Free Zvit



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3