Сдача отчета по ЄСВ

Обсуждение системы подачи отчетов в электронном виде.

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение ks » 06 июл 2017, 12:10

Доброго дня! У мене установлена програма ОПЗ 1.36.10.0.Хотів установити єдине вікно 1.25.00. При установці пише, що
УВАГА!!!
В результаті перевірки виявлено, що у Вас встановлена ''Система формування податкової звітності'' (Система) версії: 1.36.10.0 яка уже містить зміни, що вносяться даним доповненням

Тому встановлювати дане доповнення не потрібно.
А як тепер установити і що робити далі я не знаю.Може у когось була така ситуація
ks
Редкий гость
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 06 июл 2017, 11:17

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение admin » 06 июл 2017, 21:50

ks писал(а):Доброго дня! У мене установлена програма ОПЗ 1.36.10.0.Хотів установити єдине вікно 1.25.00. При установці пише, що
УВАГА!!!
В результаті перевірки виявлено, що у Вас встановлена ''Система формування податкової звітності'' (Система) версії: 1.36.10.0 яка уже містить зміни, що вносяться даним доповненням

Тому встановлювати дане доповнення не потрібно.
А як тепер установити і що робити далі я не знаю.Може у когось була така ситуація

Вы в какую папку хотите поставить Единое окно?? И в какую папку было ранее установлена ОПЗ?
Это должны быть разные папки! Обычно Единое окно ставится в C:\EDZV\ а ОПЗ в C:\OPZ
Вы вероятно решили поставить Единое окно поверх ОПЗ, в папку C:\OPZ ??
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение ks » 07 июл 2017, 09:02

Доброго дня! В папку C:\EDZV\ вибрав, але не можу зберегти.Не зберігається. Таке написано і все
УВАГА!!!
В результаті перевірки виявлено, що у Вас встановлена ''Система формування податкової звітності'' (Система) версії: 1.36.10.0 яка уже містить зміни, що вносяться даним доповненням

Тому встановлювати дане доповнення не потрібно
ks
Редкий гость
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 06 июл 2017, 11:17

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение admin » 07 июл 2017, 09:04

ks писал(а):Доброго дня! В папку C:\EDZV\ вибрав, але не можу зберегти.Не зберігається. Таке написано і все
УВАГА!!!
В результаті перевірки виявлено, що у Вас встановлена ''Система формування податкової звітності'' (Система) версії: 1.36.10.0 яка уже містить зміни, що вносяться даним доповненням

Тому встановлювати дане доповнення не потрібно


Похоже у вас в папку C:\EDZV\ уже установлена ОПЗ
Переименуйте C:\EDZV\ в C:\EDZV2\ и еще раз установите EDZV
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение ks » 07 июл 2017, 09:25

Видалив раніше установлену програму. Скачав і установив заново. Ніби установилася. А як її оновити?
При перевірці оновлення написано, що
Перевищено інтервал очікування відповіді сервера.Перевірте нааявність інтернет-з"єднання і налаштування проксі. Що робити в такій ситуації
ks
Редкий гость
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 06 июл 2017, 11:17

sota

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение admin » 07 июл 2017, 09:33

ks писал(а):Видалив раніше установлену програму. Скачав і установив заново. Ніби установилася. А як її оновити?
При перевірці оновлення написано, що
Перевищено інтервал очікування відповіді сервера.Перевірте нааявність інтернет-з"єднання і налаштування проксі. Що робити в такій ситуації



скачивайте обновление тут https://opz.org.ua/index.php?name=Files и устанавливайте

автообновление EDZV не работает (привет программистам), поэтому следите за новостями или подписывайтесь на рассылку новостей тут: https://groups.google.com/group/OPZ_Sup ... xsubscribe
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение ks » 07 июл 2017, 12:56

Оновлення установив 1.25.17 (тест) . Став відкривати програму. Пише, що ОбЄєкт "MAIN.HTA" на который ссылается этот ярлык, изменен или перемещен и ярлык больше не работает.Удалить этот ярлык?Что теперь делать?
ks
Редкий гость
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 06 июл 2017, 11:17

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение admin » 07 июл 2017, 13:04

ks писал(а):Оновлення установив 1.25.17 (тест) . Став відкривати програму. Пише, що ОбЄєкт "MAIN.HTA" на который ссылается этот ярлык, изменен или перемещен и ярлык больше не работает.Удалить этот ярлык?Что теперь делать?

Открывайте C:\EDZV\MAIN.HTA (вы ведь установили Единое окно в папку C:\EDZV\ ??)
Можно также на Рабочем столе создать ярлык на C:\EDZV\MAIN.HTA
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение ks » 07 июл 2017, 14:16

А через яку безкоштовну програму окрім сотана можно відправляти звіт з ЄВС
ks
Редкий гость
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 06 июл 2017, 11:17

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение ks » 07 июл 2017, 14:27

Установив.Але такої папки C:\EDZV\MAIN.HTA там немає. Шуква через пуск-піск програм такого ярлика немає.
Де мені подивитися?
ks
Редкий гость
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 06 июл 2017, 11:17

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение admin » 07 июл 2017, 14:40

ks писал(а):Установив.Але такої папки C:\EDZV\MAIN.HTA там немає. Шуква через пуск-піск програм такого ярлика немає.
Де мені подивитися?

см. тут:
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение sok_veselka » 05 фев 2018, 11:47

Добрий день! Підкажіть будь ласка як подати звіт з ЄСВ за минулий період якщо він взагалі був не поданий. Вказувать його як звітний чи новий звітний?
sok_veselka
Редкий гость
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 05 фев 2018, 11:43

sota

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение Bidgo » 05 фев 2018, 19:20

Якщо не був поданий, то "звітний".
"Новий звітний" подається тільки до закінчення терміну подання, на заміну "звітного".
Bidgo
Магистр
 
Сообщения: 3525
Зарегистрирован: 09 ноя 2013, 21:10

Пред.

Вернуться в Порядок подачи отчетов



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1