Не запускается OPZ/EDZV

«Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до "Єдиного вікна подання електронної звітності"». ТЕСТОВЫЙ вариант.
Единое окно

Re: помогите с запуском OPZ/EDZV

Сообщение dananr » 13 июн 2017, 15:01

Liker писал(а):Не запускается "вікна" или ОПЗ выдает ошибку сценария (скриншот прилагаю), раньше работало все нормально, что случилось непонятно... все компоненты для работы программы установлены.
операционная система Windows 8.1 x64, !!!анти!!!!вируса нету, проверял dr.Web CureIT все чисто.
файл "settings.xml" заменял, картина не поменялась.
запускал тест HTM, результат прилагаю.



В мене аналогічна проблема. що тільки не робив, міняв, SETTINGS.XML брав і з сайту і з іншого компа... капут просто, замучився.

система Віндовс - х64.
dananr
Редкий гость
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 13 июн 2017, 14:38

Re: помогите с запуском OPZ/EDZV

Сообщение admin » 14 июн 2017, 09:21

dananr писал(а):
Liker писал(а):Не запускается "вікна" или ОПЗ выдает ошибку сценария (скриншот прилагаю), раньше работало все нормально, что случилось непонятно... все компоненты для работы программы установлены.
операционная система Windows 8.1 x64, !!!анти!!!!вируса нету, проверял dr.Web CureIT все чисто.
файл "settings.xml" заменял, картина не поменялась.
запускал тест HTM, результат прилагаю.



В мене аналогічна проблема. що тільки не робив, міняв, SETTINGS.XML брав і з сайту і з іншого компа... капут просто, замучився.

система Віндовс - х64.

Пробовали повторно установить в другую папку ?
Какая версия Windows ? Лицензия или "левая" сборка из Интернета? Вирусы есть/были?
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Re: помогите с запуском OPZ/EDZV

Сообщение dananr » 14 июн 2017, 22:47

admin писал(а):
dananr писал(а):
Liker писал(а):Не запускается "вікна" или ОПЗ выдает ошибку сценария (скриншот прилагаю), раньше работало все нормально, что случилось непонятно... все компоненты для работы программы установлены.
операционная система Windows 8.1 x64, !!!анти!!!!вируса нету, проверял dr.Web CureIT все чисто.
файл "settings.xml" заменял, картина не поменялась.
запускал тест HTM, результат прилагаю.



В мене аналогічна проблема. що тільки не робив, міняв, SETTINGS.XML брав і з сайту і з іншого компа... капут просто, замучився.

система Віндовс - х64.

Пробовали повторно установить в другую папку ?
Какая версия Windows ? Лицензия или "левая" сборка из Интернета? Вирусы есть/были?



Повторно ставив в іншу папку, в різні папки....
вибачте, не дописав. - Віндовс 7 х64
"ліва" (на інших компютерах із тією ж "лівою" збіркою працює без проблем)
віруси, крім майл ру з його аміго та кометою, мене не турбують.

ще помітив.... при копіюванні SETTINGS.XML із неробочої системи на робочу, виникала помилка - неможливо скопіювати даний файл. навіть при перезавантаженні системи...
dananr
Редкий гость
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 13 июн 2017, 14:38

Re: Не запускается OPZ/EDZV

Сообщение cmalex » 15 июн 2017, 07:01

Доброго, dananr
"ліва" (на інших компютерах із тією ж "лівою" збіркою працює без проблем)

Файно! Чи можете Ви порівняти налаштування IE для систем де працює та не працює? Це гілки реєстру "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer" "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer" "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings" та "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings" Можна експортувати у редакторі реєстру, або з командної строки виконати, наприклад (можна зберігти строки як savereg.bat та зипустити). Створить файли reg на диску D.
reg export "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer" "D:\IEI_HKCU_%COMPUTERNAME%.reg"
reg export "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer" "D:\IEI_HKLM_%COMPUTERNAME%.reg"
reg export "HKEY_CURRENT_USER\Software\Windows\CurrentVersion\Internet Settings" "D:\IEW_HKCU_%COMPUTERNAME%.reg"
reg export "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Windows\CurrentVersion\Internet Settings" "D:\IEW_HKLM_%COMPUTERNAME%.reg"

Порівняти можно, наприклад, за допомогою WinMerge.
Бажано також перевірити версію IE та контрольні суми файлів. На прикладі md5deep -
md5deep -r -W "D:\IE_MD5_%COMPUTERNAME%.reg" "C:\Program Files\Internet Explorer\"

при копіюванні SETTINGS.XML із неробочої системи на робочу, виникала помилка - неможливо скопіювати даний файл. навіть при перезавантаженні системи...

Це дивно. Перевірити, що саме звертається до файлу можна за допомогою Sysinternals Handle або Sysinternals Process Explorer або Resource Monitor - https://serverfault.com/questions/1966/ ... in-windows
cmalex
Постоянный посетитель
 
Сообщения: 297
Зарегистрирован: 15 фев 2016, 22:58

Re: Не запускается OPZ/EDZV

Сообщение alexmar » 17 июл 2017, 13:28

При выполнении пункта Налаштування захисту-Профіль підприємства выскакивает такое окно. Операционка XP. При установке красных кирпичей не было, обновлено до 18 версии.
Вложения
Страна - спокойствие, я помню о тебе
alexmar
Часто заходит
 
Сообщения: 237
Зарегистрирован: 21 окт 2012, 18:24

sota

Re: Не запускается OPZ/EDZV

Сообщение cmalex » 17 июл 2017, 13:37

Доброе время, alexmar
Не зарегистрировалась или ошибка во время запуска bin\crypto_plugin.ocx
1. Попробовать зарегистрировать вручную - в командной строке набрать
regsvr32 c:\edzv\bin\crypto_plugin.ocx
Если регистрация зависает (на XP_SP2 - 100%, но это проявилось бы во время установки), то зарегистрировать регфайлом - в вложении в другой теме. Кстати, можно и просто сравнить, есть ли эти ветки/ключи.
2. Если регистрируется нормально - запустите depwalker - что именно не хватает для работы.
PS. Раньше работало? AFAIK криптоплагин в 1.25.18 не обновлялся...
cmalex
Постоянный посетитель
 
Сообщения: 297
Зарегистрирован: 15 фев 2016, 22:58

Re: Не запускается OPZ/EDZV

Сообщение alexmar » 17 июл 2017, 13:50

К сожалению, это не моя машина, все написанное со слов хозяина машины. Говорит во время установки все было тип-топ и вроде как после установки все работало, но после к ней приходили ребята из привата и даунгрейдили для своего клиент-банка версию Firefox. И после этого по времени вроде как проявилась ошибка. ЕДЗВ работает через движок IE и их действия не должны были бы повлиять на программу. В общем попробую, если удасться связаться с ними по удаленке и глянуть на месте.
Страна - спокойствие, я помню о тебе
alexmar
Часто заходит
 
Сообщения: 237
Зарегистрирован: 21 окт 2012, 18:24

Re: Не запускается OPZ/EDZV

Сообщение alexmar » 17 июл 2017, 18:09

cmalex писал(а):Доброе время, alexmar
Не зарегистрировалась или ошибка во время запуска bin\crypto_plugin.ocx
Спасибо, вы были правы не зарегистрировался криптоплагин, ошибочно сработал Total360
Страна - спокойствие, я помню о тебе
alexmar
Часто заходит
 
Сообщения: 237
Зарегистрирован: 21 окт 2012, 18:24

Re: Не запускается OPZ/EDZV

Сообщение tarasdav » 29 ноя 2017, 13:10

Доброго дня. Що могло статися все робило добре?Изображение
Тест показав Изображение
tarasdav
Редкий гость
 
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 29 ноя 2017, 12:52

Re: Не запускается OPZ/EDZV

Сообщение admin » 29 ноя 2017, 18:20

tarasdav писал(а):Доброго дня. Що могло статися все робило добре?Изображение
Тест показав Изображение

Переустановка не помогла? Можно попробовать установить вторую копию программы в другую папку и проверить работоспособность.
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Re: Не запускается OPZ/EDZV

Сообщение tarasdav » 29 ноя 2017, 21:07

Переустановка не помогла, в другу папку установив і теж не запускається. Установлена ос Windows 10.
tarasdav
Редкий гость
 
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 29 ноя 2017, 12:52

Re: Не запускается OPZ/EDZV

Сообщение cmalex » 30 ноя 2017, 08:05

Добрий день, tarasdav
Це не перший випадок (наприклад на цій сторінці перше питання), але, на жаль, я нічого не знаю і не можу вдіяти.
Мені здається, що при оновленні змінюються налаштування Internet Explorer.
Чи можете Ви зробити точку відновлення системи та відкотитися на час останнього запуску EDZV? І порівняти налаштування системи?
Трохи вище - від 15 червня - я викладав перелік гілок реєстру, на які варто звернути увагу. Найкраще якщо у Вас є можливість порівняти на Вашій системі та такої самої (точніше, цікавить версія IE та розрядність), де EDZV запускається (чи може на роботі стоїть такий саме комп'ютер, чи може у когось з родичів). Я можу надати надати налаштування своєї системи - але це Vista 32x IE 9.0.8112.16421 і скоріш за усе будуть несумісними...
Попрошу написати о результатах у будь-якому випадку.
cmalex
Постоянный посетитель
 
Сообщения: 297
Зарегистрирован: 15 фев 2016, 22:58

sota

Re: Не запускается OPZ/EDZV

Сообщение tarasdav » 30 ноя 2017, 09:29

cmalex писал(а):Добрий день, tarasdav
Це не перший випадок (наприклад на цій сторінці перше питання), але, на жаль, я нічого не знаю і не можу вдіяти.
Мені здається, що при оновленні змінюються налаштування Internet Explorer.
Чи можете Ви зробити точку відновлення системи та відкотитися на час останнього запуску EDZV? І порівняти налаштування системи?
Трохи вище - від 15 червня - я викладав перелік гілок реєстру, на які варто звернути увагу. Найкраще якщо у Вас є можливість порівняти на Вашій системі та такої самої (точніше, цікавить версія IE та розрядність), де EDZV запускається (чи може на роботі стоїть такий саме комп'ютер, чи може у когось з родичів). Я можу надати надати налаштування своєї системи - але це Vista 32x IE 9.0.8112.16421 і скоріш за усе будуть несумісними...
Попрошу написати о результатах у будь-якому випадку.

Відновлення системи в мене відключено, а в ІЕ я скидав настройки не помогло. І переустановлював MSXML і Jre, і не запускається.
tarasdav
Редкий гость
 
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 29 ноя 2017, 12:52

Re: Не запускается OPZ/EDZV

Сообщение cmalex » 30 ноя 2017, 10:11

tarasdav писал(а):Відновлення системи в мене відключено, а в ІЕ я скидав настройки не помогло. І переустановлював MSXML і Jre, і не запускається.

Дякую.
Ця помилка полягае у неможливості під’єднання файла scripts/declar.js (або його розщифровки). JRE взагалі потрібен лише для друку.
0. Спробуйте добавити у main.hta http-equiv="X-UA-Compatible" https://stackoverflow.com/questions/344 ... using-tags Якщо при будь-якому значенні з перелічених з'явиться splash-sreen (з версією та контактами) - то проблема лише у налаштуваннях IE. Якщо ні - то
1. Спробуйте перевстановити сам IE
2. Чи встановлений у Вас антівірус? Чи можете Ви його тимчасово вимкнути?
3. Спробуйте запустити Process Monitor та відфільтрувати записи, що закінчуются на declar.js. Які будуть статуси?
cmalex
Постоянный посетитель
 
Сообщения: 297
Зарегистрирован: 15 фев 2016, 22:58

Re: Не запускается OPZ/EDZV

Сообщение tarasdav » 30 ноя 2017, 23:16

cmalex писал(а):0. Спробуйте добавити у main.hta http-equiv="X-UA-Compatible"

Я просто не зрозумів як і куда добавити
3. Спробуйте запустити Process Monitor та відфільтрувати записи, що закінчуются на declar.js. Які будуть статуси?
Изображение
tarasdav
Редкий гость
 
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 29 ноя 2017, 12:52

Пред.След.

Вернуться в EDZV - Единое окно



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4