Отправка декларации!?!

Делимся опытом в использовании OPZ (поддержка прекращена)

Отправка декларации!?!

Сообщение Helena_dochka » 25 янв 2011, 09:51

Подскажите пожалуйста, при сдаче ДК по земле в налоговую , не по месту регистрации пред-тия код ДПИ 2301, а по месту нахождения участка земли код 2304, т.е. разные районы, документ сформировала и сохранила для отправки с кодом ДПИ 23040032180210J060310210000441122011, где находится участок,втянула в Бест, подписала и отправила, в квитанции №1 выдает такое:
Звіт:j0603102 ПД по землі 00000032180210J060310210000441122011xml
Документ не прийнято
при необхідності виправте та відправте його знову.
Виправлені помилки.
Організація відсутня в реєстрі ДПІ-ЄДРПОУ 32180210;код ДПІ 000.
Організація незареєстрована в ДПІ.
Перевірте код ЄДРПОУ та код ДПІ, до якої відправлено звіт.
Что я не так сделала, и как это исправить, в прошлом года отправляла было все нормально.
Helena_dochka
Редкий гость
 
Сообщения: 34
Зарегистрирован: 24 янв 2011, 10:46

Re: Отправка декларации!?!

Сообщение admin » 25 янв 2011, 10:06

00000032180210J060310210000441122011.xml - у вас код ГНИ судя по имени файла (первые 4 знака)- 0000.

Если вы из OPZ сохраняете файл с именем 23040032180210J060310210000441122011, а после подписания в Бесте получается 00000032180210J060310210000441122011 - ищите причину в Бесте.
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5697
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Re: Отправка декларации!?!

Сообщение Roman » 25 янв 2011, 10:37

Helena_dochka писал(а):Подскажите пожалуйста, при сдаче ДК по земле в налоговую .


У Вас есть Новая ? :shock:
все ждут...
Roman
Магистр
 
Сообщения: 1173
Зарегистрирован: 24 мар 2008, 11:32

Re: Отправка декларации!?!

Сообщение ghost » 25 янв 2011, 10:52

Roman писал(а):
Helena_dochka писал(а):Подскажите пожалуйста, при сдаче ДК по земле в налоговую .

Да сдавайте по старой! Разработчики сослались на письмо ДПА, согласно которому можно сдавать по старой форме, обязаны принять
ghost
Постоянный посетитель
 
Сообщения: 325
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 17:06

Re: Отправка декларации!?!

Сообщение admin » 25 янв 2011, 11:29

А вот и само письмо:

21.01.11 №1511/7/15-0717
Державні податкові адміністрації
в Автономній Республіці Крим,
областях, містах Києві та Севастополі


Щодо подання податкової звітності
по платі за землю та фіксованого
сільськогосподарського податку у 2011 році


Державна податкова адміністрація України для забезпечення виконання пункту 286.2 статті 286 та пункту 306.1 статті 306 Податкового кодексу України та з метою своєчасного подання податкової звітності за 2011 рік по земельному податку, орендній платі за земельні ділянки державної і комунальної власності та фіксованому сільськогосподарському податку повідомляє наступне.

Відповідно до пункту 46.5 статті 46 розділу ІІ глави 2 розділу ХІV Податкового кодексу України, статті 8 Закону України „Про державну податкову службу України” наказом ДПА України від 24.12.2010 № 1015 затверджена форма податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності), яка зареєстрована в Міністерстві юстиції України 13.01.2011 за № 42/18780.

Згідно з пунктом 46.5 статті 46 розділу ІІ глави 2 розділу ХІV Податкового кодексу України, статті 8 Закону України „Про державну податкову службу України” наказом ДПА України від 24.12.2010 № 1016 затверджена податкова декларації по фіксованому сільськогосподарському податку форма податкової декларації, яка зареєстрована в Міністерстві юстиції України 12.01.2011 за № 27/18765.

Відповідно до вказаних наказів ДПА України вони набирають чинності з дня їх офіційного опублікування.

У разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов'язаний здійснити таке відправлення на адресу відповідного органу державної податкової служби не пізніше ніж за десять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації (пункт 49.5 статті 49 Податкового кодексу України).

Станом на 21.01.2011 накази ДПА України за № 1015, № 1016 не опубліковані, тому накази ДПА України від 26.10.2001 № 434 „Про затвердження форм Зведеного розрахунку суми земельного податку, Довідки до уточненого Розрахунку та Порядку їх подання до органу державної податкової служби” (із змінами та доповненнями), від 20.12.2005 № 588 „Про затвердження форми податкової декларації орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності” та від 27.04.1999 № 230 „Про заходи щодо забезпечення Закону України „Про фіксований сільськогосподарський податок” (із змінами та доповненнями) є чинними.

Крім того, звертаємо увагу, що відповідно до пункту 5 підрозділу 10 Перехідних положень Податкового кодексу України у зв'язку з набранням чинності цим Кодексом штрафні санкції, які можуть бути накладені на платників податків за порушення нормативних актів Кабінету Міністрів України, центрального податкового органу, положень, прямо передбачених цим Кодексом, починають застосовуватися до таких платників податків за наслідками податкового періоду, наступного за податковим періодом, протягом якого такі акти були введені в дію.

Отже, у 2011 році платники земельного податку, орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності (крім фізичних осіб), фіксованого сільськогосподарського податку можуть подати до 1 лютого податкову звітність згідно з наказами ДПА України від 26.10.2001 № 434, від 20.12.2005 № 588 та від 27.04.1999 № 230.


Заступник Голови О.М. Любченко
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5697
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

sota

Re: Отправка декларации!?!

Сообщение Helena_dochka » 25 янв 2011, 11:32

Сдаю срарую ДК согласно письма!
Helena_dochka
Редкий гость
 
Сообщения: 34
Зарегистрирован: 24 янв 2011, 10:46

Re: Отправка декларации!?!

Сообщение in101064 » 25 янв 2011, 18:12

Helena_dochka писал(а):Подскажите пожалуйста, при сдаче ДК по земле в налоговую , не по месту регистрации пред-тия код ДПИ 2301, а по месту нахождения участка земли код 2304, т.е. разные районы, документ сформировала и сохранила для отправки с кодом ДПИ 23040032180210J060310210000441122011, где находится участок,втянула в Бест, подписала и отправила, в квитанции №1 выдает такое:
Звіт:j0603102 ПД по землі 00000032180210J060310210000441122011xml



То же самое, причем в лицензионной версии Бєст все нормально! Бєстовцы отмалчиваются, кто-нибудь знает решение?????
in101064
Редкий гость
 
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 23 дек 2009, 11:18

Re: Отправка декларации!?!

Сообщение antaures » 25 янв 2011, 21:04

Helena_dochka писал(а):Подскажите пожалуйста, при сдаче ДК по земле в налоговую , не по месту регистрации пред-тия код ДПИ 2301, а по месту нахождения участка земли код 2304, т.е. разные районы, документ сформировала и сохранила для отправки с кодом ДПИ 23040032180210J060310210000441122011, где находится участок,втянула в Бест, подписала и отправила, в квитанции №1 выдает такое:
Звіт:j0603102 ПД по землі 00000032180210J060310210000441122011xml
Документ не прийнято
при необхідності виправте та відправте його знову.
Виправлені помилки.
Організація відсутня в реєстрі ДПІ-ЄДРПОУ 32180210;код ДПІ 000.
Організація незареєстрована в ДПІ.
Перевірте код ЄДРПОУ та код ДПІ, до якої відправлено звіт.
Что я не так сделала, и как это исправить, в прошлом года отправляла было все нормально.


Та же петрушка с отчетом по коммунальному налогу за 4 квартал 2010 года. Бэст-Звит демо, версия 8.97.001.
antaures
Редкий гость
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 14 авг 2009, 17:19

Re: Отправка декларации!?!

Сообщение Luboznatelnaua » 26 янв 2011, 00:40

admin писал(а):А вот и само письмо:
21.01.11 №1511/7/15-0717

А наши сказали, что не будут принимать на старом бланке (советовались выше и получили такое указание), так как 24.01.11 приказ ГНАУ с новым бланком был уже опубликован и они не собираются нарушать положения НК (а письмо ГНАУ юридической силы не имеет, тем более, что оно было создано до 24 января ).
Это так, к сведенью.
Поэтому рекомендую отправлять уже на новом бланке.
Luboznatelnaua
Часто заходит
 
Сообщения: 120
Зарегистрирован: 05 дек 2010, 19:39

Re: Отправка декларации!?!

Сообщение Roman » 26 янв 2011, 13:15

in101064 писал(а):
Helena_dochka писал(а):Подскажите пожалуйста, при сдаче ДК по земле в налоговую , не по месту регистрации пред-тия код ДПИ 2301, а по месту нахождения участка земли код 2304, т.е. разные районы, документ сформировала и сохранила для отправки с кодом ДПИ 23040032180210J060310210000441122011, где находится участок,втянула в Бест, подписала и отправила, в квитанции №1 выдает такое:
Звіт:j0603102 ПД по землі 00000032180210J060310210000441122011xml



То же самое, причем в лицензионной версии Бєст все нормально! Бєстовцы отмалчиваются, кто-нибудь знает решение?????


Порробуйте -
а) добавить Д-т в Пакет и отправить из БЗ+
иль
В) Сохранить подписаный Д-т на Диск и руками изменить название и отправить через Е-майл...
Roman
Магистр
 
Сообщения: 1173
Зарегистрирован: 24 мар 2008, 11:32

Re: Отправка декларации!?!

Сообщение IraProts » 26 янв 2011, 15:30

Luboznatelnaua писал(а):
admin писал(а):А вот и само письмо:
21.01.11 №1511/7/15-0717

А наши сказали, что не будут принимать на старом бланке (советовались выше и получили такое указание), так как 24.01.11 приказ ГНАУ с новым бланком был уже опубликован и они не собираются нарушать положения НК (а письмо ГНАУ юридической силы не имеет, тем более, что оно было создано до 24 января ).
Это так, к сведенью.
Поэтому рекомендую отправлять уже на новом бланке.

С отправкой нужно подождать до вечера, а то даже сама налоговая еще не установила обновления. Час "Ч" для них 18-00 сегодня и по их же словам еще не факт, что не будут еще обновления. :shock:
IraProts
Редкий гость
 
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 25 янв 2011, 11:32


Вернуться в Использование OPZ



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1