OPZ, версия 1.29.5

Делимся опытом в использовании OPZ (поддержка прекращена)

Re: OPZ, версия 1.29.5

Сообщение Misteric » 04 фев 2011, 13:42

Ребят, у меня проблема, при формировании Додатка 1 Розрахунок кэригування в пдф (при печати) у меня пропадают все строки с данными, остаеться только шапка и сумма, что делать? Это после обновления началось
Misteric
Редкий гость
 
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 16 дек 2010, 12:19

Re: OPZ, версия 1.29.5

Сообщение kot-dpi » 04 фев 2011, 18:12

Попробуйте установить обновление еще раз (P.S. мне помогло ...)
kot-dpi
Часто заходит
 
Сообщения: 155
Зарегистрирован: 02 окт 2009, 12:51

Re: OPZ, версия 1.29.5

Сообщение kot-dpi » 04 фев 2011, 18:13

И еще :
В версиях 1.29.4 и 1.29.5 кроме того, что для каждого предприятия нужно делать синхронизацию документов, ДЛЯ КАЖДОГО ПРЕДПРИЯТИЯ еще нужно войти в меню "Довідники" - "Довідник документів" - ОБЯЗАТЕЛЬНО поставить в левом верхнем углу галочку и нажать в правом верхнем "Зберегти" !!! Только после этого открываются НОВЫЕ формы отчетов и с ДОДАТКАМИ !!! (P.S. это из личного опыта)
kot-dpi
Часто заходит
 
Сообщения: 155
Зарегистрирован: 02 окт 2009, 12:51

Re: OPZ, версия 1.29.5

Сообщение minata » 05 фев 2011, 15:01

у мене в реєстрі отриманих та видатих ПН в розділі 2 відсутній рядок для внесення накладних, зразу після рядка з номерами колонок стоїть рядок "усього за період". відповідно ні внести ПН ні додати рядки я не можу. що робити?
minata
Редкий гость
 
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 21 окт 2010, 13:51

Re: OPZ, версия 1.29.5

Сообщение SergeyKorotun » 05 фев 2011, 22:26

[size=85]у мене в реєстрі отриманих та видатих ПН в розділі 2 відсутній рядок для внесення накладних, зразу після рядка з номерами колонок стоїть рядок "усього за період". відповідно ні внести ПН ні додати рядки я не можу. що робити?[/size]

таке саме було і у нас після випадкового вилучення єдиної строчки в реєстрі у другому розділі, яка не повинна вилучатися взагалі. При створенні нового реєстра в обох розділах було по одній пустій строчці. Зберігав цей новостворений реєстр, заміняв в ньому (в xml файлі) перший розділ даними з раніше набраного звіта, відкриваю його, а в другому розділі все одно немає пустої строчки. Перебрали реєстр, там було тільки декілька строчок.
Пока писав, виникла ще одна ідея. Створіть новий реєстр, занесіть по одній накладній в обидва розділи, і в цьому реєстрі в ікс-ем-ел файлі замініть перший розділ даними з раніше набраного реєстру.
SergeyKorotun
Редкий гость
 
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 03 сен 2010, 08:31

sota

Re: OPZ, версия 1.29.5

Сообщение Alen55 » 06 фев 2011, 13:10

minata писал(а):у мене в реєстрі отриманих та видатих ПН в розділі 2 відсутній рядок для внесення накладних, зразу після рядка з номерами колонок стоїть рядок "усього за період". відповідно ні внести ПН ні додати рядки я не можу. що робити?

Запустіть оновлення ще раз. Видно у вас десь "глюкнулось" при оновленні. Тому порада "Створіть новий реєстр, занесіть по одній накладній в обидва розділи, і в цьому реєстрі в ікс-ем-ел файлі замініть перший розділ даними з раніше набраного реєстру." напевно правильна, але це, як кажуть: одягти штани через голову. В принципі рядок повинен бути обо'язково, інакше це було б безглуздям.
Крім того, хіба ви ніколи не помічали, якщо ви хочете "вирізати" рядок з уже набраного реестру, то перший рядок видалити не можливо (на цю дію не має ніякої реакції), його можна тільки коректувати.
Alen55
Редкий гость
 
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 27 янв 2011, 18:36

Re: OPZ, версия 1.29.5

Сообщение SergeyKorotun » 06 фев 2011, 22:34

Запустіть оновлення ще раз.


В нас таке було на версії 29.4 одноразово. Оператору якось випадково вдалося вилучити єдиний рядок. Скільки після того не створювали нові реєстри, повторити вилучення більше не вдалося. Може були зачеплені які то неопубліковані горячі комбінації клавіш. А у автора поста така сама проблема виникла на версії 29.5. Тому скоріш за все переустановка оновлення нічого не дасть. Або, якщо строчок багато, збирати ікс-ем-ел файл з двох файлів, якщо ж мало - перенабрати.

В принципі рядок повинен бути обо'язково, інакше це було б безглуздям.


Безглуздям є те, що пустий рядок включається в ікс-ем-ел файл і перед імпортуванням звіту в податковій інспектор з файлу вилучає відповідний пустий розділ, бо інакше імпорт не відбувається.
Але саме цікаве що та ж сама податкова програма по прийому звітів обробляє реєстр з пустим розділом, якщо він присланий по ємейлу.

одягти штани через голову
маючи вашу голову, я б теж опасався таке робити.
SergeyKorotun
Редкий гость
 
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 03 сен 2010, 08:31

Re: OPZ, версия 1.29.5

Сообщение Misteric » 07 фев 2011, 13:01

Помогите, проблема осталась!!! При формировании пдф файла документа "J02005 Додаток коригуваня ..." все данные пропадают, остаеться шапка и сумма.

kot-dpi писал(а):Попробуйте установить обновление еще раз (P.S. мне помогло ...)

Пробывал, не помогло.

kot-dpi писал(а):И еще :
В версиях 1.29.4 и 1.29.5 кроме того, что для каждого предприятия нужно делать синхронизацию документов, ДЛЯ КАЖДОГО ПРЕДПРИЯТИЯ еще нужно войти в меню "Довідники" - "Довідник документів" - ОБЯЗАТЕЛЬНО поставить в левом верхнем углу галочку и нажать в правом верхнем "Зберегти" !!! Только после этого открываются НОВЫЕ формы отчетов и с ДОДАТКАМИ !!! (P.S. это из личного опыта)

Ставил, ничё не изменилось

ПОМОГИТЕ!!!!!!
Misteric
Редкий гость
 
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 16 дек 2010, 12:19

Re: OPZ, версия 1.29.5

Сообщение Misteric » 07 фев 2011, 14:33

Ребята, а есть еще какие то варианты помощи, чтобы оно таки начало формироваться?
Изображение
Misteric
Редкий гость
 
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 16 дек 2010, 12:19

Re: OPZ, версия 1.29.5

Сообщение irinamalih » 07 фев 2011, 17:15

Misteric писал(а):Помогите, проблема осталась!!! При формировании пдф файла документа "J02005 Додаток коригуваня ..." все данные пропадают, остаеться шапка и сумма.

kot-dpi писал(а):Попробуйте установить обновление еще раз (P.S. мне помогло ...)

Пробывал, не помогло.

kot-dpi писал(а):И еще :
В версиях 1.29.4 и 1.29.5 кроме того, что для каждого предприятия нужно делать синхронизацию документов, ДЛЯ КАЖДОГО ПРЕДПРИЯТИЯ еще нужно войти в меню "Довідники" - "Довідник документів" - ОБЯЗАТЕЛЬНО поставить в левом верхнем углу галочку и нажать в правом верхнем "Зберегти" !!! Только после этого открываются НОВЫЕ формы отчетов и с ДОДАТКАМИ !!! (P.S. это из личного опыта)

Ставил, ничё не изменилось

ПОМОГИТЕ!!!!!!


у меня строчки печатаются только те, в которых заполнена дата в столбце 7
irinamalih
Редкий гость
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 12 янв 2011, 23:43

Re: OPZ, версия 1.29.5

Сообщение Misteric » 07 фев 2011, 18:50

irinamalih писал(а):у меня строчки печатаются только те, в которых заполнена дата в столбце 7

Вы правы! А почему оно так?
Misteric
Редкий гость
 
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 16 дек 2010, 12:19

Re: OPZ, версия 1.29.5

Сообщение petrovsky » 09 фев 2011, 19:38

не сохраняет файл для печати
petrovsky
Редкий гость
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 03 ноя 2009, 19:16

sota

Re: OPZ, версия 1.29.5

Сообщение minata » 09 фев 2011, 21:37

усім дякую за поради. я перезавантажила оновлення ще раз, у наступному оновленні реєстр уже був нормальний, з першим рядком - якщо відкривати новий. той що вже був з накладними в першому розділі - так і залишився без першого рядка. тому прийшлося набирати усі накладні наново.
minata
Редкий гость
 
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 21 окт 2010, 13:51

Re: OPZ, версия 1.29.5

Сообщение vlad-shaf » 11 фев 2011, 10:04

kot-dpi писал(а):И еще :
В версиях 1.29.4 и 1.29.5 кроме того, что для каждого предприятия нужно делать синхронизацию документов, ДЛЯ КАЖДОГО ПРЕДПРИЯТИЯ еще нужно войти в меню "Довідники" - "Довідник документів" - ОБЯЗАТЕЛЬНО поставить в левом верхнем углу галочку и нажать в правом верхнем "Зберегти" !!! Только после этого открываются НОВЫЕ формы отчетов и с ДОДАТКАМИ !!! (P.S. это из личного опыта)

А навіщо робити синхронізацію і ставити галлочку? В мене ніби і так все працює.
vlad-shaf
Редкий гость
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 13 авг 2009, 20:49

Re: OPZ, версия 1.29.5

Сообщение admin » 11 фев 2011, 10:19

Господа - ну что-же вы все еще используете версию 1.29.5 ???

Ведь уже есть 1.29.6 !
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Пред.

Вернуться в Использование OPZ



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 12

cron