Як відшукати потрібний документ?

Делимся опытом в использовании OPZ (поддержка прекращена)

Як відшукати потрібний документ?

Сообщение dmz » 20 июл 2011, 11:59

Спершу висловлю свою думку. Програма зроблена не для людей, і ті хто її розробляє ніколи нею не користується.
Наприклад мені потрібно відредагувати податкову накладну за певне число. Цього числа було створено 100 податкових накладних, як мені найти потрібну??? Перший величезний мінус, чому не можна відкрити допустимо відразу певну кількість накладних, або усі. А в мому випадку получається що для відкриття кожної з накладних потрібно кожен раз проробити хід операцій "документ - відкрити - прокрутити на самий низ - податкова накладна - місяць - і мій список зі 100 накладних". Це жах. І взагалі як ці документи сортуються у цьому списку? Чому не пронумерувати цей список? Все навсліпки? Та ми не екстрасенси? про що говорить назва файлу, для чого порядковий номер документу якщо він ні на сортування ні на назву файлу не впливає. Благаю щось зробіть або підкажіть що не так. Працювати просто неможливо.
dmz
Редкий гость
 
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 05 авг 2010, 12:07

Re: Як відшукати потрібний документ?

Сообщение Mblkolka » 20 июл 2011, 12:50

Дареному коню в зубы не смотрят =). Пользуйтесь коммерческими продуктами (Бест, 1С и т.п.)
ОПЗ не расчитано на внесение первичных документов и формирование из них отчетности
Mblkolka

 

Re: Як відшукати потрібний документ?

Сообщение dimajest » 20 июл 2011, 13:13

Mblkolka
Радуйся пока не заставляют сдавать отчет "налоговая накладная" в единый гос.реестр.

dmz
АРМ для пенсионного фонда времен 2004 года был еще более не удобен.
А для набора документов лучше будет купить любую учетную программу
dimajest
Постоянный посетитель
 
Сообщения: 474
Зарегистрирован: 15 май 2008, 13:35
Откуда: Сонячне Закарпаттячко

Re: Як відшукати потрібний документ?

Сообщение Mblkolka » 20 июл 2011, 13:28

dimajest
Почему же не заставляют. Если в накладной ндс свыше 100000, то уже нужно сдавать. Но для предприятий с такими оборотами думаю не накладно купить лицензионный продукт класса выше чем ОПЗ
Mblkolka

 

Re: Як відшукати потрібний документ?

Сообщение dmz » 20 июл 2011, 15:21

На мою думку якщо держава зобов'язує усіх звітуватися то вона повинна надати усі умови для цього. Єдині стандарти, єдиний розробник та відповідальний. А то получається чистої води бізнес. А держава я була зачухана така і є, як би це не печально звучало.
dmz
Редкий гость
 
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 05 авг 2010, 12:07

sota

Вернуться в Использование OPZ



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1