Електронна звітність - просто та безкоштовно

Новость от министерства доходов
Дата: 01.12.2013
Тема: Новости


Вчера, 29 ноября, министерство доходов разослало "новость" о внесении изменений в формат электронной отчетности, а именно о введении пакетной подачи отчетов. Новость конечно нужная, но смущает дата ее публикации: рассылка проведена вечером 30 ноября, а отчитываться пакетами необходимо с 27 ноября.

Вот собственно и само письмо:

от: ДПС України
дата: 30 ноября 2013 г., 20:43

До уваги платників податків та розробників програмного забезпечення!
Міністерства доходів і зборів України повідомляє,

Відповідно до вимог наказу Міністерства доходів і зборів України від 09.10.2013 № 561 «Про внесення змін до формату (стандарту) електронного документа звітності платників» з 01 листопада 2013 року було запроваджено пакетне приймання звітності в електронному вигляді паралельно з існуючою технологією, про що учасників Меморандуму щодо поліпшення процесу подання звітності, впровадження електронних сервісів та розвитку електронного документообігу було проінформовано 14 жовтня 2013 року:
https://minrd.gov.ua/elektronna-zvitnist/platnikam-podatkiv-pro/normativne-zabezpechennya/61833.html.
Змінено формулювання визначення пакету документів, яке викладено наступним чином.
" Пакет звітних документів - це певний перелік документів одного типу чи різних типів, що подаються суб'єктом в одному звітному періоді. Пакет повинен містити основний документ звітності та необхідні додатки до нього. Фізично пакетом документів є набір XML-файлів, які називаються згідно з форматом (стандартом) електронної звітності."
Об'єднання документів в пакет реалізується за допомогою розділу документа - . Програмне забезпечення формування звітності повинне використовувати ці елементи для формування пакету (приклад наведено у додатку на сайті).
Граничний час очікування файлів при збиранні пакету 00.00 кожної доби. В разі відсутності будь якого з заявлених або обов'язкових файлів пакету на 00.00 години кожної доби ВСІ ІНШІ НАДІСЛАНІ ФАЙЛИ ПАКЕТУ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ, ПРО ЩО НАДСИЛАЄТЬСЯ КВИТАНЦІЯ. У разі помилок в будь якому файлі пакету - не приймається весь пакет. Після виправлення помилок необхідно надсилати новий пакет документів.
Доопрацьоване відповідним чином безкоштовне програмне забезпечення по формуванню та подачі платниками податків податкової звітності, податкових накладних та реєстру податкових накладних в електронному вигляді станом на 25.11.2013 (версія 1.30.27) розміщено в розділі «Платникам податків про електронну звітність» - «Програмне забезпечення».
Повідомляємо, що з 27.11.2013 приймання звітності в електронному вигляді буде здійснюватись тільки за зміненими форматами відповідно до вимог наказу Міністерства доходів і зборів України від 09.10.2013 № 561 «Про внесення змін до формату (стандарту) електронного документа звітності платників».Это статья опубликована на сайте: http://opz.org.ua
Ссылка на эту статью: http://opz.org.ua/index.php?name=News&op=article&sid=393