Чи переглядають форум розробники MasterKey?

Центр сертификации ключей «MASTERKEY» masterkey.com.ua

Использование ПО "АРТ-звіт"

Чи переглядають форум розробники MasterKey?

Сообщение Yelik » 08 июл 2009, 19:12

Цікаво чи переглядають цей форум мастеркеєвці?
Маю певні зауваження до зручності користування програмою, писав вже на їх "супорт", але там ноль емоцій і відповідей... :(
Yelik
Редкий гость
 
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 08 июл 2009, 19:09

Сообщение admin » 09 июл 2009, 10:13

Бывают..
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Сообщение Yelik » 09 июл 2009, 18:03

Тоді додам лист який я відсилав на МастерКей.

Користуємось вашою програмою masterkey 2.5 і помітили деякі недоліки в інтерфейсі, завдяки яким не завжди зручно користуватись програмою. Перейду відразу до опису:

1. Не передбачено розширення програми на весь екран. Якби можна було розкрити програму на весь екран, то всі наступні недоліки можливо ніколи б не помітив :)
Наспуні недоліки стосуються таких закладок як "Квитанції" і ін.
2. Якщо відкрити, наприклад, вікно "Квитанції", прокрутити полосу прокрутки вправо і натиснути по стовбцю, щоб відсортувати дані, то полоса прокрутки вертається в початкове положення(крайнє ліве), треба знову тягнути полосу прокрутки, щоб глянути на відсортовані дані, це незручно, займає час.
3. Для прокрутки вниз/вверх непрацює колесо прокрутки миші.
4. Знову ж таки якщо відкрити вікно "Квитанції", прокрутити полосу прокрутки вправо і покрутити колесом миші, вона(полоса прокрутки) вертається в початкове положення(крайнє ліве).
Yelik
Редкий гость
 
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 08 июл 2009, 19:09

Сообщение admin » 09 июл 2009, 21:15

Есть такой вот пользователь: Арт-мастер-Крым он правда всего одно сообщение написал, 30 июня 2009 года.
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Сообщение Roman » 10 июл 2009, 10:10

Yelik писал(а):Тоді додам лист який я відсилав на МастерКей.

Користуємось вашою програмою masterkey 2.5 і помітили деякі недоліки в інтерфейсі, завдяки яким не завжди зручно користуватись програмою. Перейду відразу до опису:

1. -4. .

:D Я таких мелочей и не заметил. А может и в Ворде так?
И кому Оте удобности надо??? :shock:
Roman
Магистр
 
Сообщения: 1173
Зарегистрирован: 24 мар 2008, 11:32

sota

Сообщение edselurt » 10 июл 2009, 20:09

Yelik
Советую в закладке "Квитанции" навести порядок , чтобы не было , как "у цыганке на голове" , а именно квитанции которые Вы ранее приняли , распечатали можно удалить и в дальнейшем сразу будет видно какие новые квитанции приходят. А при необходимости просмотра ранее полученных и удаленных квитанций с закладки "Квитанции" можно по необходимости найти в папке "Input" либо в каталоге для приема квитанций. И поэтому в полосе прокрутки нет необходимости.
edselurt
Редкий гость
 
Сообщения: 35
Зарегистрирован: 31 янв 2009, 22:23

Сообщение Yelik » 11 июл 2009, 15:39

edselurt, справа в тому, що користується ОРЗ бухгалтер, а я тільки налаштовую, якщо щось не так. Так от під час тих налаштувань, я просто замахався шукати в тому вікні потрібну квитанцію. І квитанції наш бухгалтер не викидає, а тримає "на всякий випадок" :)
Yelik
Редкий гость
 
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 08 июл 2009, 19:09


Вернуться в MASTERKEY



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

cron