Сдача отчета по ЄСВ

Обсуждение системы подачи отчетов в электронном виде.

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение Akella225 » 21 янв 2015, 11:17

На счёт двух квитанций, дам такую информацию.
Одна квитанция должна приходить при подаче отчета по единому налогу F01034, на сколько я понял. Утверждать не берусь. Я этот отчёт сдаю через ЭКН.

Жду не дождусь, когда государство сделает нормальный бесплатный рабочий инструмент, а не то гуавно, которое сейчас.
Akella225
Редкий гость
 
Сообщения: 74
Зарегистрирован: 24 янв 2014, 10:23

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение rover » 22 янв 2015, 18:39

dpi0822 писал(а):
avtomaster писал(а):Здравствуйте.
Здаю отчет ЕСВ додаток 5 таблица 2. Впрограмме Мед.док.
На первой станице все заполняется автоматически но не заполнена графа Номер реестрації платника и заполнить ее не получается, не вводятся знаки.
Как я понимаю там тоже должно поставится само исходя с первоначальных настроек предприятия.
Где нужно прописать этот номер и восче что это за номер в каких документах он указан.????
Я единщик без нанятых на второй группе.

Помогайте ато уже десятое скоро и срок выйдет.
Спасибо.

Это Ваш регистрационный номер в ПФУ. Заполняется он в картке Предприятия на закладке "Пенсiйний фонд" --- Реестрац. код в ПФУ.
Он у Вас есть в регистрационных документах, поднимайте свои регистрац. документы. Заполните в Картке, сохраните картку. Потом откройте таблицы в Додатке 5 и Правка-----"Поновити поля", он и заполнится.


а у меня на первой странице нет вообще графы "Номер реестрації платника".
Есть "Реєстраційний номер облікової картки платника податків" (я так понимаю, это мой ИНН, выданный в налоговой) и "Вихідний № у страхувальника" (который вроде как нужно поставить "1")...

PS. Использую iFin. Но и в нём нигде не вводил этот регистрационный номер
rover
Редкий гость
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 22 янв 2015, 16:54

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение zalex_ua » 30 янв 2015, 14:07

zalex_ua писал(а):
Ок, думаю не буду чекати, вчора (19-го) ввечері відправив Звіт знову, зі свіжою датою звісно.
Досі не отримав ні Повідомлення ні Квитанції №1.

І що робити ? що чекати ?

.... і пройшло 10 днів ....

За ці 10 днів я безліч разів телефонував на гарячу лінію 0800 501007.
https://sfs.gov.ua/others/kontakti/
Тільки тричі мені вдавалось дочекатись щоб мене з'єднали з відділом інформ. забезпечення.

Вони бачать мій звіт і кажуть що звіт успішно прийнятий. Тричі мені повторно надсилали квитанції про прийняття, але я їх так і не отримав.
Нагадаю що раніше я успішно отримував квитанції про прийняття, нічого ж не мінялось із мого боку. Пошта на i.ua, в спам не попало, все з цим добре.

Сьогодні коли втретє до них додзвонився то спробував розібратись але жіночка на тому кінці дроту каже - звоніть своїм провайдерам і т.д.
Я ж їй - та провайдери тут ні до чого, пошта хоститься на загальноукраїнському порталі який високо-доступний.
Питаю які ще можуть бути шляхи для отримання тих квитанцій звітів? Може я можу приїхати кудись щоб скинули чи що?

Відповідає - ні, нічого не можемо, ждіть листа, відправляю ... і кладе слухавку.
Звісно лист не прийшов.

Телефонувати більше не бачу сенсу.
Що робити?
zalex_ua
Редкий гость
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 20 янв 2015, 20:39

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение zalex_ua » 30 янв 2015, 14:41

zalex_ua писал(а):Що робити?


ух ти, відправив запит в провайдеру послуги пошти i.ua і отримав таку відповідь:
1. Найчастіше пошта приходить, просто іноді вона помилково потрапляє в теку «спам». Щоб такого не відбувалося, періодично перевіряйте цю теку і відзначайте нормальні листи як «не спам». Трохи потренувавши фільтр ви доб'єтеся того, що надалі таких помилковий спрацьовувань буде менше. Якщо Ви забираєте пошту через протокол pop3 в свою поштову програму, то рекомендуємо в настройках вимкнути антиспам фільтр.
2. Відправник листа нами був заблокований як спамер. Якщо Ви з цим не згодні, то хай він перешле нам лист, який йому повертає поштова система, ми подивимося який IP блокувався нами, і можливо видалимо його з чорного списку.
3. Додайте у білий список https://mbox.i.ua/settings/white list/ запис у виді @домен_відправника, і з нашого боку не буде ніяких обмежень в прийомі їх листів.


дам знати як розберусь.
zalex_ua
Редкий гость
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 20 янв 2015, 20:39

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение admin » 30 янв 2015, 14:49

zalex_ua писал(а):
zalex_ua писал(а):Що робити?


ух ти, відправив запит в провайдеру послуги пошти i.ua і отримав таку відповідь:
1. Найчастіше пошта приходить, просто іноді вона помилково потрапляє в теку «спам». Щоб такого не відбувалося, періодично перевіряйте цю теку і відзначайте нормальні листи як «не спам». Трохи потренувавши фільтр ви доб'єтеся того, що надалі таких помилковий спрацьовувань буде менше. Якщо Ви забираєте пошту через протокол pop3 в свою поштову програму, то рекомендуємо в настройках вимкнути антиспам фільтр.
2. Відправник листа нами був заблокований як спамер. Якщо Ви з цим не згодні, то хай він перешле нам лист, який йому повертає поштова система, ми подивимося який IP блокувався нами, і можливо видалимо його з чорного списку.
3. Додайте у білий список https://mbox.i.ua/settings/white list/ запис у виді @домен_відправника, і з нашого боку не буде ніяких обмежень в прийомі їх листів.


дам знати як розберусь.

Зарегистрируйте себе e-mail на Gmail.com и отправляйте отчеты! Не мучайтесь :wink:
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

sota

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение tanusha-karp » 01 фев 2015, 08:19

Здравствуйте, может кто-нибудь знает где в демоверсии Медок в отчете ЕСВ додаток 5 можно поставить позначку "додаткова".
tanusha-karp
Редкий гость
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 01 фев 2015, 08:07

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение GR_ » 01 фев 2015, 21:21

Akella225 писал(а):Спасибо Вам огромное за помощь.
После отправки карточки я снова отправил отчет по ЕСВ.
Получил опять первую квитанцию. А через минут 10 опять проверил. И получил вторую:
Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту виконана вдало (перелік попереджень за наявності). Дані завантажено до Реєстру застрахованих осіб.

А где эта карточка лежит в обновленном Медке.Ищу и не нахожу.
Год назад вроде как отправлял отчет без нее.
GR_
Редкий гость
 
Сообщения: 80
Зарегистрирован: 22 мар 2011, 13:50
Откуда: Харьков

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение GR_ » 01 фев 2015, 21:38

rover писал(а):
dpi0822 писал(а):PS. Использую iFin. Но и в нём нигде не вводил этот регистрационный номер

В Айфин надо импортировать Додаток 5 из другой программы?
ПС.Импортировал из Медка, но для отправки отчета требует денег.
Кстати, при проверки там отчета программа требует ввести номер Пенсионного фонда.
GR_
Редкий гость
 
Сообщения: 80
Зарегистрирован: 22 мар 2011, 13:50
Откуда: Харьков

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение s_bee » 02 фев 2015, 11:41

А где эта карточка лежит в обновленном Медке.Ищу и не нахожу.
Год назад вроде как отправлял отчет без нее.[/quote]

"Звітність" - "Реєстр звітів" (період - поточний місяць)-"Файл" - "Створити звіт" - "Бланки" - "Пенсійний фонд"- створюємо звіт "PP9900301 Картка приєднання до договору". Відкривається звіт - нічого не міняємо, знизу зліва - Наступні дії - Перевірити звіт- Передати звіт на підпис - Відправити у контролюючий орган - Податкова інспекція. Отримуємо квитанцію №1 - можемо відправляти звіт по ЄСВ.
s_bee
Редкий гость
 
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 31 янв 2015, 17:53

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение s_bee » 02 фев 2015, 11:54

GR_ писал(а):
rover писал(а):
dpi0822 писал(а):PS. Использую iFin. Но и в нём нигде не вводил этот регистрационный номер

В Айфин надо импортировать Додаток 5 из другой программы?
ПС.Импортировал из Медка, но для отправки отчета требует денег.
Кстати, при проверки там отчета программа требует ввести номер Пенсионного фонда.

В Айфин ЄСВ не імпортується, його потрібно створювати і вносити тільки в самому Айфіні.
s_bee
Редкий гость
 
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 31 янв 2015, 17:53

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение s_bee » 02 фев 2015, 12:01

zalex_ua писал(а):
zalex_ua писал(а):
Ок, думаю не буду чекати, вчора (19-го) ввечері відправив Звіт знову, зі свіжою датою звісно.
Досі не отримав ні Повідомлення ні Квитанції №1.

І що робити ? що чекати ?

.... і пройшло 10 днів ....

За ці 10 днів я безліч разів телефонував на гарячу лінію 0800 501007.
https://sfs.gov.ua/others/kontakti/
Тільки тричі мені вдавалось дочекатись щоб мене з'єднали з відділом інформ. забезпечення.

Вони бачать мій звіт і кажуть що звіт успішно прийнятий. Тричі мені повторно надсилали квитанції про прийняття, але я їх так і не отримав.
Нагадаю що раніше я успішно отримував квитанції про прийняття, нічого ж не мінялось із мого боку. Пошта на i.ua, в спам не попало, все з цим добре.

Сьогодні коли втретє до них додзвонився то спробував розібратись але жіночка на тому кінці дроту каже - звоніть своїм провайдерам і т.д.
Я ж їй - та провайдери тут ні до чого, пошта хоститься на загальноукраїнському порталі який високо-доступний.
Питаю які ще можуть бути шляхи для отримання тих квитанцій звітів? Може я можу приїхати кудись щоб скинули чи що?

Відповідає - ні, нічого не можемо, ждіть листа, відправляю ... і кладе слухавку.
Звісно лист не прийшов.

Телефонувати більше не бачу сенсу.
Що робити?

Якщо у Вас є безкоштовні ключі, то зайдіть в електронний кабінет ПП та роздрукуйте собі квитанцію. Або як крайній варіант сходіть в інспекцію на поставте собі на звіт печатку про пийняття звіту.
s_bee
Редкий гость
 
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 31 янв 2015, 17:53

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение s_bee » 02 фев 2015, 12:28

Akella225 писал(а):На счёт двух квитанций, дам такую информацию.
Одна квитанция должна приходить при подаче отчета по единому налогу F01034, на сколько я понял. Утверждать не берусь. Я этот отчёт сдаю через ЭКН.

Жду не дождусь, когда государство сделает нормальный бесплатный рабочий инструмент, а не то гуавно, которое сейчас.

У всих програмах (за виключенням Електронного кабінету платника податків) на всі звіти повинно приходити повідомлення , квитанція №1, квитанція №2. В квитанції №2 обов'язково перевіряємо період за який подаємо звіт, дату прийняття, номер звіту.
На Картку приєднання до договору приходить тільки Повідомлення та Квитанція №1. Квитанція №2 не приходить.
s_bee
Редкий гость
 
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 31 янв 2015, 17:53

sota

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение admin » 02 фев 2015, 12:37

s_bee писал(а):
Akella225 писал(а):На счёт двух квитанций, дам такую информацию.
Одна квитанция должна приходить при подаче отчета по единому налогу F01034, на сколько я понял. Утверждать не берусь. Я этот отчёт сдаю через ЭКН.

Жду не дождусь, когда государство сделает нормальный бесплатный рабочий инструмент, а не то гуавно, которое сейчас.

У всих програмах (за виключенням Електронного кабінету платника податків) на всі звіти повинно приходити повідомлення , квитанція №1, квитанція №2. В квитанції №2 обов'язково перевіряємо період за який подаємо звіт, дату прийняття, номер звіту.
На Картку приєднання до договору приходить тільки Повідомлення та Квитанція №1. Квитанція №2 не приходить.

Кроме того, при регистрации налоговых накладных - тоже приходит только Квитанция №1
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение s_bee » 02 фев 2015, 14:04

admin писал(а):
s_bee писал(а):
Akella225 писал(а):На счёт двух квитанций, дам такую информацию.
Одна квитанция должна приходить при подаче отчета по единому налогу F01034, на сколько я понял. Утверждать не берусь. Я этот отчёт сдаю через ЭКН.

Жду не дождусь, когда государство сделает нормальный бесплатный рабочий инструмент, а не то гуавно, которое сейчас.

У всих програмах (за виключенням Електронного кабінету платника податків) на всі звіти повинно приходити повідомлення , квитанція №1, квитанція №2. В квитанції №2 обов'язково перевіряємо період за який подаємо звіт, дату прийняття, номер звіту.
На Картку приєднання до договору приходить тільки Повідомлення та Квитанція №1. Квитанція №2 не приходить.

Кроме того, при регистрации налоговых накладных - тоже приходит только Квитанция №1


Налоговые накладные специально не упоминал, потому что кто ведет ПДВ тот это знает, а вопросы в основном задают Предприниматели, которые сдают ЕСВ и Единый налог.
s_bee
Редкий гость
 
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 31 янв 2015, 17:53

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение zalex_ua » 02 фев 2015, 19:28

zalex_ua писал(а):
zalex_ua писал(а):
Ок, думаю не буду чекати, вчора (19-го) ввечері відправив Звіт знову, зі свіжою датою звісно.
Досі не отримав ні Повідомлення ні Квитанції №1.

І що робити ? що чекати ?

.... і пройшло 10 днів ....

За ці 10 днів я безліч разів телефонував на гарячу лінію 0800 501007.
https://sfs.gov.ua/others/kontakti/
Тільки тричі мені вдавалось дочекатись щоб мене з'єднали з відділом інформ. забезпечення.

Вони бачать мій звіт і кажуть що звіт успішно прийнятий. Тричі мені повторно надсилали квитанції про прийняття, але я їх так і не отримав.
Нагадаю що раніше я успішно отримував квитанції про прийняття, нічого ж не мінялось із мого боку. Пошта на i.ua, в спам не попало, все з цим добре.

Сьогодні коли втретє до них додзвонився то спробував розібратись але жіночка на тому кінці дроту каже - звоніть своїм провайдерам і т.д.
Я ж їй - та провайдери тут ні до чого, пошта хоститься на загальноукраїнському порталі який високо-доступний.
Питаю які ще можуть бути шляхи для отримання тих квитанцій звітів? Може я можу приїхати кудись щоб скинули чи що?

Відповідає - ні, нічого не можемо, ждіть листа, відправляю ... і кладе слухавку.
Звісно лист не прийшов.

Телефонувати більше не бачу сенсу.
Що робити?



Як звичайно живе ФОП ?
Вірно - раз на квартал відправляє звіт по ЄП і раз на рік звіт по ЄСВ
Звіт по ЄП відправляємо Сонатою (прийшла на заміну ДПС захист звітності) тому воно в пам'яті краще закарбовується. А от по ЄСВ за рік все забувається як робити і відправляти.
От тому то в пам'яті закарбувалось, що коли відправив звіт по ЄП то чекай поки звалиться лист в поштову скриньку (якою я користують постійно) з повідомленням і тоді вже можна запускати Сонату і отримувати квитанції.
Вірно? Так!

От тому то я і просто чекав появи листів в своїй поштовій програмі.
І раптом я сьогодні після 6-го раунду безуспішної переписки з адмінами пошти i.ua вирішив тицнути на кнопку "Отримати повідомлення F9" в самому Me Doc.
І о чудо - мені звалилось купа повідомлень - всі 10 штук - 1 повідомлення, 4 квитанції №1 і 5 квитанцій №2
В мене очі на лоб полізли.
Я ж ці всі 10 днів ні разу цю кнопочку не тицяв, бо чого її тицяти якщо листів немає?

Почнемо з цитат:
Комментарий: 79
5) Почему в почте нет того, что отправил и принял M.E.DOC, он что отправляет напрямую, зачем тогда настройки ящика(тип соединения: отправка через службу шлюза)?

тут https://opz.org.ua/index.php?name=News&o ... le&sid=381

І я тепер хотів би також задати це саме питання програмерам MeDoc
Ви шо суки не могли по людськи все зробити щоб не вводити в оману користувачів ?

Бо коли я починаю відправляти то мені явно кажуть що відправляють на zvit@sta.gov.ua
Изображение

І ніхто бл..., ніхто мене не попередив що насправді використано протокол HTTP без застосування поштової скриньки.
Таким чином MeDoc слав XML за допомогою POST /ZvitPost3/SDOWeb.asmx HTTP/1.1 на 212.90.165.225

Логічно дійшов висновку що якщо звіт відправлено за допомогою шлюзу то і відповідь можна отримати тільки через шлюз.
Ну от як я міг знати що не треба чекати відповіді на поштову скриньку ?

Хочу задати питання прогамерам - а якого х... в Головне меню -> Адміністрування -> Журнал подій, коли виставлені зокрема такі чекбокси як "Відправка документу" "Обробка вхідних документів", нічого подібного немає в самому журналі ?

Зате потім нарив ось таке: меню Сервіс -> Автоматична обробка кореспонденції
Изображение
де в колонці Тип з'єднання бачимо що в минулому році був момент що була використана поштова скринька (Відправка по пошті), але тільки один раз, а всі решту разів "Відправка через службу шлюза"


Питання до тих хто на лінії підтримки податкової сидить - чому після 5 разів коли я насилу до вас дозвонювався все на що у вас хватало розуму це сказати що ми вам ще раз перешлемо і швидко кидати трубку.
Ну хіба я перший хто потенційно на таке наривається? Да готовий поспорити що ні!
Бо уявляю наскільки це масовий сервіс і які проблеми можуть бути.
А вони могли просто спитати: Що слали? - ЄСВ! - ОК, чим слали? - МеДок! ОК, з чого зробили висновок що немає відповіді? - Немає листів в скринці! - А перевірте в самій програмі ручне отримання повідомлень, бо у вашому випадку можливо, і скоріш за все скринька не використовувалась і тільки через шлюз можна отримати результат.

Суппорт i.ua правда тоже красавчики - в першому ж листі мені сказали що zvit@sta.gov.ua заблокований за спам, чим ввели мене в оману і пустили по хибному шляху.

буду радий якщо цей мій опус комусь буде корисним

не ту країну назвали гондурасом ....
мабуть точно пора валити ...
zalex_ua
Редкий гость
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 20 янв 2015, 20:39

Пред.След.

Вернуться в Порядок подачи отчетов



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

cron