Сдача отчета по ЄСВ

Обсуждение системы подачи отчетов в электронном виде.

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение s_bee » 05 фев 2015, 23:12

zalex_ua писал(а):
zalex_ua писал(а):
zalex_ua писал(а):
Ок, думаю не буду чекати, вчора (19-го) ввечері відправив Звіт знову, зі свіжою датою звісно.
Досі не отримав ні Повідомлення ні Квитанції №1.

І що робити ? що чекати ?

.... і пройшло 10 днів ....

За ці 10 днів я безліч разів телефонував на гарячу лінію 0800 501007.
https://sfs.gov.ua/others/kontakti/
Тільки тричі мені вдавалось дочекатись щоб мене з'єднали з відділом інформ. забезпечення.

Вони бачать мій звіт і кажуть що звіт успішно прийнятий. Тричі мені повторно надсилали квитанції про прийняття, але я їх так і не отримав.
Нагадаю що раніше я успішно отримував квитанції про прийняття, нічого ж не мінялось із мого боку. Пошта на i.ua, в спам не попало, все з цим добре.

Сьогодні коли втретє до них додзвонився то спробував розібратись але жіночка на тому кінці дроту каже - звоніть своїм провайдерам і т.д.
Я ж їй - та провайдери тут ні до чого, пошта хоститься на загальноукраїнському порталі який високо-доступний.
Питаю які ще можуть бути шляхи для отримання тих квитанцій звітів? Може я можу приїхати кудись щоб скинули чи що?

Відповідає - ні, нічого не можемо, ждіть листа, відправляю ... і кладе слухавку.
Звісно лист не прийшов.

Телефонувати більше не бачу сенсу.
Що робити?



Як звичайно живе ФОП ?
Вірно - раз на квартал відправляє звіт по ЄП і раз на рік звіт по ЄСВ
Звіт по ЄП відправляємо Сонатою (прийшла на заміну ДПС захист звітності) тому воно в пам'яті краще закарбовується. А от по ЄСВ за рік все забувається як робити і відправляти.
От тому то в пам'яті закарбувалось, що коли відправив звіт по ЄП то чекай поки звалиться лист в поштову скриньку (якою я користують постійно) з повідомленням і тоді вже можна запускати Сонату і отримувати квитанції.
Вірно? Так!

От тому то я і просто чекав появи листів в своїй поштовій програмі.
І раптом я сьогодні після 6-го раунду безуспішної переписки з адмінами пошти i.ua вирішив тицнути на кнопку "Отримати повідомлення F9" в самому Me Doc.
І о чудо - мені звалилось купа повідомлень - всі 10 штук - 1 повідомлення, 4 квитанції №1 і 5 квитанцій №2
В мене очі на лоб полізли.
Я ж ці всі 10 днів ні разу цю кнопочку не тицяв, бо чого її тицяти якщо листів немає?

Почнемо з цитат:
Комментарий: 79
5) Почему в почте нет того, что отправил и принял M.E.DOC, он что отправляет напрямую, зачем тогда настройки ящика(тип соединения: отправка через службу шлюза)?

тут https://opz.org.ua/index.php?name=News&o ... le&sid=381

І я тепер хотів би також задати це саме питання програмерам MeDoc
Ви шо суки не могли по людськи все зробити щоб не вводити в оману користувачів ?

Бо коли я починаю відправляти то мені явно кажуть що відправляють на zvit@sta.gov.ua
Изображение

І ніхто бл..., ніхто мене не попередив що насправді використано протокол HTTP без застосування поштової скриньки.
Таким чином MeDoc слав XML за допомогою POST /ZvitPost3/SDOWeb.asmx HTTP/1.1 на 212.90.165.225

Логічно дійшов висновку що якщо звіт відправлено за допомогою шлюзу то і відповідь можна отримати тільки через шлюз.
Ну от як я міг знати що не треба чекати відповіді на поштову скриньку ?

Хочу задати питання прогамерам - а якого х... в Головне меню -> Адміністрування -> Журнал подій, коли виставлені зокрема такі чекбокси як "Відправка документу" "Обробка вхідних документів", нічого подібного немає в самому журналі ?

Зате потім нарив ось таке: меню Сервіс -> Автоматична обробка кореспонденції
Изображение
де в колонці Тип з'єднання бачимо що в минулому році був момент що була використана поштова скринька (Відправка по пошті), але тільки один раз, а всі решту разів "Відправка через службу шлюза"


Питання до тих хто на лінії підтримки податкової сидить - чому після 5 разів коли я насилу до вас дозвонювався все на що у вас хватало розуму це сказати що ми вам ще раз перешлемо і швидко кидати трубку.
Ну хіба я перший хто потенційно на таке наривається? Да готовий поспорити що ні!
Бо уявляю наскільки це масовий сервіс і які проблеми можуть бути.
А вони могли просто спитати: Що слали? - ЄСВ! - ОК, чим слали? - МеДок! ОК, з чого зробили висновок що немає відповіді? - Немає листів в скринці! - А перевірте в самій програмі ручне отримання повідомлень, бо у вашому випадку можливо, і скоріш за все скринька не використовувалась і тільки через шлюз можна отримати результат.

Суппорт i.ua правда тоже красавчики - в першому ж листі мені сказали що zvit@sta.gov.ua заблокований за спам, чим ввели мене в оману і пустили по хибному шляху.

буду радий якщо цей мій опус комусь буде корисним

не ту країну назвали гондурасом ....
мабуть точно пора валити ...


А можна пару конкретних речень-виводів із всього цього опусу, які стануть в пригоді іншим платникам при відправці звітності.
s_bee
Редкий гость
 
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 31 янв 2015, 17:53

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение zalex_ua » 05 фев 2015, 23:26

s_bee писал(а): А можна пару конкретних речень-виводів із всього цього опусу, які стануть в пригоді іншим платникам при відправці звітності.


воно не легко скорочувати те що навмисно розписував розлого, ладно:

Medoc по замовчуванню старається відправляти звітність не через поштову скриньку, а прямим HTTP з'єднанням з шлюзом ДПС.
В такому випадку квитанції можна отримати також тільки через шлюз і ніяк інакше.

сподіваюсь що і деталі в опусу стануть комусь в нагоді.
в любому випадку не жалкую що витратив час на сам опус.

а програмери бл.., криворукі
zalex_ua
Редкий гость
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 20 янв 2015, 20:39

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение slovky » 28 фев 2015, 12:27

Доброго дня!
Чи можна відправляти звіт не з першого числа місяца, а в останній день місяця за який подається звіт? Наприклад 28 лютого 2015. відправити звіт за лютий 2015р.
slovky
Редкий гость
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 25 фев 2014, 19:12

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение Roman » 02 мар 2015, 12:46

slovky писал(а):Доброго дня!
Чи можна відправляти звіт не з першого числа місяца, а в останній день місяця за який подається звіт? Наприклад 28 лютого 2015. відправити звіт за лютий 2015р.


А толку??!!


Попробуйте!

ЗЫ
Когдато проходило :roll:
ЕСВ

Только, не правильно ЕТО :!:
Roman
Магистр
 
Сообщения: 1173
Зарегистрирован: 24 мар 2008, 11:32

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение dema1 » 02 мар 2015, 12:59

думаю, что нельзя - нарушение сроков подачи. чётко жеж написано с 1-го по 20-е за прошлый месяц. не советую
dema1
Редкий гость
 
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 16 фев 2015, 10:53

sota

Re: Сдача НОВОГО отчета по ЄСВ за май 2015

Сообщение soooft » 02 июн 2015, 13:40

Использовали Демо версию Медка для ЕСВ
За май надо подавать новую форму согласно п. 1.1. Порядка формування звіту
А в Демо версии Медка ЕСВ нет новой формы. Осталась старая.
неужели в опз до сих пор нет формы есв ...
стоит ждать от медка новой формы ведь срок сдачи отчета уже наступил?
Что делать? кто знает?
soooft
Часто заходит
 
Сообщения: 102
Зарегистрирован: 17 дек 2013, 15:06

Re: Сдача НОВОГО отчета по ЄСВ за май 2015

Сообщение admin » 02 июн 2015, 17:13

soooft писал(а):Использовали Демо версию Медка для ЕСВ
За май надо подавать новую форму согласно п. 1.1. Порядка формування звіту
А в Демо версии Медка ЕСВ нет новой формы. Осталась старая.
неужели в опз до сих пор нет формы есв ...
стоит ждать от медка новой формы ведь срок сдачи отчета уже наступил?
Что делать? кто знает?

Как сообщали сами разработчики МЕДка теперь в демо-версии нельзя создать отчет по ЕСВ. Для создания и подачи отчета они предлагают воспользоваться системой МЕДок-онлайн. Пока не понятно будет такая возможность постоянной или в течении первых 30 дней.
В то-же время система iFin.ua предлагаем бесплатную подачу ЕСВ в течении 6 месяцев.
Про появление ЕСВ в "Податковой звітності" пока нет никакой информации - ЕСВ имеется только в тестовом варианте "Едино окна"
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение soooft » 03 июн 2015, 11:54

спасибо
03,06,2015 пришло обновление на медок. отчет по есв там с 03,06,2015 теперь создать можно, но отправить низзя
предлагают оплатить счет
или счет на медок-отчетность
или счет на медок-онлайн
айфин пробовали. не понравилось
в "едином окне" скпз фпз нет нового отчета по есв
soooft
Часто заходит
 
Сообщения: 102
Зарегистрирован: 17 дек 2013, 15:06

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение admin » 03 июн 2015, 12:20

soooft писал(а):спасибо
03,06,2015 пришло обновление на медок. отчет по есв там с 03,06,2015 теперь создать можно, но отправить низзя


Сохранить отчет из Медка тоже нельзя?
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение alloyz » 03 июн 2015, 14:25

admin писал(а):Сохранить отчет из Медка тоже нельзя?

увы нет, ни экспортировать ни распечатать (лепит по всему листку надпись демонстраційний режим)
alloyz
Редкий гость
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 14 апр 2011, 17:07

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение Hantinka » 06 июн 2015, 14:20

В медок онлайн (бесплатном) можно и распечатать, и отправить. Только отчёт с ошибками. У меня в строку где д.б. есв по основной ставке тянет ещё и есв с фота инвалидов. В итоге общая сумма больше на сумму есв с фота инвалидов. Исправляю, сохраняю, распечатываю всё верно, но если закрыть, а потом открыть отчёт опять неправильные данные даже с отключенным авторасчётом. Сообщила им сегодня об этой ошибке и теперь жду. Может исправят вовремя, а если нет ума не приложу где сформировать отчёт (((
Hantinka
Редкий гость
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 06 июн 2015, 14:15

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение Ruslana_da » 08 июн 2015, 23:24

Подскажите пожалуйста, как вы запустили ключи в онлайн медке!!! Скачали программу, показали каталог ключей, а он пишет что нет сертификатов!!! Что делать???Налоговая твердит что бы ждали новую программу!!!!
Ruslana_da
Редкий гость
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 08 июн 2015, 20:59

sota

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение admin » 09 июн 2015, 05:13

Так мы уже не ждем, мы пользуемся программой FreeZvit.
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение Roman » 09 июн 2015, 14:19

Ruslana_da писал(а):Подскажите пожалуйста, как вы запустили ключи в онлайн медке!!! Скачали программу, показали каталог ключей, а он пишет что нет сертификатов!!! Что делать???Налоговая твердит что бы ждали новую программу!!!!


В каталог ключей положите свои сертификаты, скаченные с сайта АЦСК и ключи!!
в онлайн медке есть инструкция - изучайте!
Roman
Магистр
 
Сообщения: 1173
Зарегистрирован: 24 мар 2008, 11:32

Re: Сдача отчета по ЄСВ

Сообщение latar1301 » 09 июн 2015, 15:43

Здравствуйте!
Создаю (Юр.лицо) отчет ЕСВ в iFin: заполняю таб.6, автоматом заполняется таб1, но не учитывается понижающий коэффициент.
В таб.1 поставила отметку о его применении, сам коэффициент и все данные за 2014 год проставила. Что не так?
Сам отчет сохранить могу, а распечатать - нет ("Друк тимчасово недоступний - проводяться завантаження шаблонів").
latar1301
Редкий гость
 
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 17 дек 2013, 18:02

Пред.След.

Вернуться в Порядок подачи отчетов



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

cron