Bidgo писал(а):Якщо у Вас не більше 1485 записів, то можу подумати над розробкою 8 та 9 таблиць, але не обіцяю, що це буде швидко, можливо до 15 числа встигну, а може й ні. Якщо записів повинно бути більше, то допомогти не зможу, Вам потрібно шукати іншу програму.
Напишіть мені алгоритм заповнення таблиць: які використовуються коди ЗО, які поля обов'язкові для заповнення, які дати/цифри повинні встановлюватися (наприклад, графа.11 завжди = 01, гр. 12 завжди = кінець місяця, гр.15 = мінімальна з/п, гр.17 = гр.15 * 36,3%).
Як табл.9 пов'язана цифрами з іншими таблицями (табл.3, 6, 1)? Чи ніяк не зв'язані?
Чи можливе формування табл.3 з табл.9 без внесення додаткових даних, так же як табл.1 формується з табл.6?
Записів у табл.9 небагато, навіть не 1485, а на даний момент не більше 100. Тому тут проблем ніяких. Структура формування таблиць така:
1.Спочатку заповнюється табл.9. В шапці автоматично підтягуються ЄДРПОУ, найменування страхувальника, звітний місяць, рік, тип. Вниз таблиці автоматично підтягуються стандартні реквізити як в інших таблицях.
2.На кожного в/сл строкової служби (надалі - в/сл) заповнюється окремий рядок. Податковий номер, код ЗО (використовується "18"), ПІБ, дата початку, дата закінчення, місяць та рік нарахування заповнюються вручну. Вручну заповнюється мінімальний розмір з/п. Сума нарахованого внеску обраховується множенням мінімальної з/п на кожного в/сл на 33,2% з відповідним округленням.
3. В таблицю 3 автоматично затягуються дані з таблиці 9: кількість стрічок табл.9 (а відповідно це і кількість в/сл) закидується в стовпчик 2; сума нарахованого внеску (стовпчик 3) є сумою внесків всіх в/сл з табл.9 (зі стовпчика 14); стовпчик 4 табл.3 заповнюється вручну; стовпчик 5 є сумою стовпчика 3 і стовпчика 4.
4. Реквізити табл.3 підтягуються автоматично як і в інших.
таблиці 3 та 9 зв"язані лише між собою