Де можна взяти дублікати отриманих квитанцій

Центр сертификации ключей «MASTERKEY» masterkey.com.ua

Использование ПО "АРТ-звіт"

Де можна взяти дублікати отриманих квитанцій

Сообщение taros73 » 25 июн 2011, 13:03

Доброго дня.
Відправили 25 06 2011р уточнюючий по прибутку в ДПА . Прийшло три квитанції. Роздрукувати не встигли.Випадково видалили із програми (Мастер кей) звіт разом із квитанціями. Як і де можна ще отримати дані квитанції? Можливо є ще якийсь сайт
Дякую всім
taros73
Редкий гость
 
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 08 апр 2011, 18:58

Re: Де можна взяти дублікати отриманих квитанцій

Сообщение admin » 25 июн 2011, 13:37

taros73 писал(а):Доброго дня.
Відправили 25 06 2011р уточнюючий по прибутку в ДПА . Прийшло три квитанції. Роздрукувати не встигли.Випадково видалили із програми (Мастер кей) звіт разом із квитанціями. Як і де можна ще отримати дані квитанції? Можливо є ще якийсь сайт
Дякую всім

1. Возможно почта остается на вашем почтовом сервере (как на gmail.com) - скачайте квитанции с помощью WEB-доступа
2. Отправьте еще раз отчет - придет квитанция с сообщением об уже полученном ранее отчетом и его рег.№
3. Позвоните в свою ГНИ - попросите повторить квитанции, техническая возможность у них имеется.
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Re: Де можна взяти дублікати отриманих квитанцій

Сообщение taros73 » 25 июн 2011, 20:32

Дякую.
Квитанції скачали із поштового серверу (gmail), але треба ж їх роздрукувати. Коли їх завантажуєш, то підтягує програми Бест звіт ( у мене демо версія)і не читає, а показує якусь абракадабру. Як їх вивести у формат, щоб роздрукувало? Я думаю, що треба допомогу комп*ютерщиків- самі не розберемось.
Дзвонили в ДПА- звіти є, зареєстровані, кажуть, щоб ще раз не відсилати, бо задвоїть дані.
taros73
Редкий гость
 
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 08 апр 2011, 18:58

Re: Де можна взяти дублікати отриманих квитанцій

Сообщение admin » 25 июн 2011, 20:47

taros73 писал(а):Дякую.
Квитанції скачали із поштового серверу (gmail), але треба ж їх роздрукувати. Коли їх завантажуєш, то підтягує програми Бест звіт ( у мене демо версія)і не читає, а показує якусь абракадабру. Як їх вивести у формат, щоб роздрукувало? Я думаю, що треба допомогу комп*ютерщиків- самі не розберемось.
Дзвонили в ДПА- звіти є, зареєстровані, кажуть, щоб ще раз не відсилати, бо задвоїть дані.


Раз уж звонили в ГНИ - почему не попросили повторить квитанции?
Как прочитать квитанции - обратитесь в службу технической поддержки АЦСК "MASTERKEY" по телефону 044-206-13-78 или же в Call-center 0-800-501-76-20
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Re: Де можна взяти дублікати отриманих квитанцій

Сообщение taros73 » 25 июн 2011, 21:10

Справа в тому, що звіт-то сам теж видалився і тому саме до нього не можна отримати квитанції. З податкової-то вони їх послали нам, а отримати їх у програмі мастер кей не можемо, бо немає даного звіту. Квитанції є тільки на поштовому сервері. Думаю, що треба чекати знову робочих днів і просити Мастер кей допомогти прочитати квитанції.
Дякую за підтримку
taros73
Редкий гость
 
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 08 апр 2011, 18:58

sota

Re: Де можна взяти дублікати отриманих квитанцій

Сообщение Roman » 26 июн 2011, 09:38

2 taros73

Отчеты-квитанции лежат в
"c:\Documents and Settings\All Users\Application Data\AM-SOFT\ArtZvitCOM\Database\ArtZvit.mdb"


"c:\Documents and Settings\All Users\Application Data\AM-SOFT\ArtZvitGUI\Database\ArtZvitGUI.mdb"
удаленные только помечены к удалению, можно восстановить через Microsoft Access,
только База под паролем - нужно Его взломать ...(в Инете есть утилитки...)

ЗЫ
Проверил - удаленных Нет в Базе :shock:
а были раньше... прогресс :roll:
Roman
Магистр
 
Сообщения: 1173
Зарегистрирован: 24 мар 2008, 11:32

Re: Де можна взяти дублікати отриманих квитанцій

Сообщение taros73 » 01 июл 2011, 13:39

Підказали в Мастер кей. Може комусь згодиться.
Квитанції, які надіслані з ДПА і збережені на поштовому сервері, треба зберегти на компі в якійсь папці. Взяти отримані і зберезжені в програмі роботи із звітами квитанції з попереднього звіту, скопіювати їх назву. Далі переіменувати квитанції з поштового серверу, на квитанції із попереднього звіту і втягнути їх у програму через імпорт квитанцій, роздрукувати. У мене получилось.
taros73
Редкий гость
 
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 08 апр 2011, 18:58

Re: Де можна взяти дублікати отриманих квитанцій

Сообщение Roman » 01 июл 2011, 19:59

2 taros73
Оригинально!
Надо попробовать!
Roman
Магистр
 
Сообщения: 1173
Зарегистрирован: 24 мар 2008, 11:32


Вернуться в MASTERKEY



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

cron