declar=Invalid procedure call or argument

Ошибки возникающие при проверке структуры.
Как найти и исправить

Re: declar=Invalid procedure call or argument

Сообщение mh_mh » 24 янв 2012, 01:04

bambukkio писал(а): Що так важко перевірити на сумісність з не українською версією віндоуз?

дивно і цікаво... під укр. ХР, під укр. 32-розр. 7-кою та рос. 2000 - стовітсотково працює... колись під 2003 серваком англійським один звіт ваяв...
дійсно було - якась з версій Java не полюбляла ІЕ-8 український...
mh_mh
Постоянный посетитель
 
Сообщения: 257
Зарегистрирован: 14 июн 2011, 14:42

Re: declar=Invalid procedure call or argument

Сообщение ghost » 24 янв 2012, 10:32

bambukkio писал(а):Цю програму, ОПЗ, створили люди, яким місце в аду. Як можна таке запускати та ще й вимагати.

Що так важко поставити календар у поле дати? Що так важко перевірити на сумісність з не українською версією віндоуз?

Звідки у вас руки ростуть, "праграмєри"?!


Где вы видели украинскую версию винды? :shock: Подскажите, я тоже хочу поставить себе такую :mrgreen:
ghost
Постоянный посетитель
 
Сообщения: 325
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 17:06

Re: declar=Invalid procedure call or argument

Сообщение admin » 24 янв 2012, 10:38

ghost писал(а):
bambukkio писал(а):Цю програму, ОПЗ, створили люди, яким місце в аду. Як можна таке запускати та ще й вимагати.

Що так важко поставити календар у поле дати? Що так важко перевірити на сумісність з не українською версією віндоуз?

Звідки у вас руки ростуть, "праграмєри"?!


Где вы видели украинскую версию винды? :shock: Подскажите, я тоже хочу поставить себе такую :mrgreen:


А я вот поставил IE9 - так теперь OPZ не хочет работать!
Подсказать где взять IE9??
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Re: declar=Invalid procedure call or argument

Сообщение bambukkio » 24 янв 2012, 22:49

Пояснюю. В мене віндоузи на 3х машинах (XP, Vista, 7) англомовні, на 4ій російська XP. На XP встановив Russian MUI, так що можна змінити мову інтерфейсу. Але це так, ліричний відступ оскільки ж мова інтерфейсу не важлива, так?

Отже, в регіональнах налаштуваннях стоїть українська, відповідно стоять знак розподілу десяткових це кома.

В ОПЗ 1.29.20 десяткове від цілого відділяється крапкою. Відповідно ОПЗ видає цю помилку при збереженні.

Оновлення:
В усіх відноузах вдалося створити і зберегти звіт. Навіть якщо відображають крапки. Проблема в тому, що не було заповнено поле. Було б добре, щоб вказувало, яке ж поле не заповнено. В він7 (з ІЕ9) є помилки jquery.

І оффтоп про редагування дат: бекспейс видаляє тільки рік, далі дату не можна видалити. Ну де логіка? ) Також не можна видалити перший рядок (а напевно і будь-який), якщо він порожній.
Последний раз редактировалось bambukkio 24 янв 2012, 23:08, всего редактировалось 2 раз(а).
bambukkio
Редкий гость
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 23 янв 2012, 21:41

Re: declar=Invalid procedure call or argument

Сообщение bambukkio » 24 янв 2012, 22:54

Ну і врешті-решт, скільки місяців цьому ПЗ, а помилки досі видаються англ. мовою та не вказують на місце помилки в документі? Ну це ж те, що має бути вирішено першочергово? Чи це люди з Медоку змушують ці баги залишати? :twisted:
bambukkio
Редкий гость
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 23 янв 2012, 21:41

sota
Пред.

Вернуться в Ошибки структуры



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1